Maja Ostaszewska na gorąco skomentowała odejście Małgorzaty Sochy z „Na Wspólnej”. Już wie, czy jej koleżanka pożałuje tej decyzji

Maja Ostaszewska, Małgorzata Socha

Maja Ostaszewska, Małgorzata Socha

Maja Ostaszewska skomentowała dla nas odejście Małgorzaty Sochy z serialu Na Wspólnej. Jej koleżanka zrezygnowała z niego po 15 latach.

Małgorzata Socha po 15 latach zdecydowała się zrezygnować z pracy w Na Wspólnej, gdzie wcielała się w postać Zuzanny. W rozmowie z Faktem przekazała, że zdecydowała się na to, aby spędzać więcej czasu w towarzystwie bliskich.

Dla mnie było to bardzo trudne i długo się wahałam, bo byłam bardzo zżyta z produkcją, z aktorami. Poczułam jednak, że muszę zacząć robić coś innego i potrzebuję więcej przestrzeni na życie rodzinne. Musiałam z czegoś zrezygnować, żeby zachować życiowy balans. Nie można mieć wszystkiego – ujawniła.

Reporterka Jastrząb Post o komentarz w tej sprawie poprosiła Maję Ostaszewską.

Maja Ostaszewska o odejściu Małgorzaty Sochy z Na Wspólnej

Nasza rozmówczyni w pełni rozumie decyzję Małgorzatę i zasugerowała, że jej koleżanka po fachu nie będzie tego żałowała, ponieważ każdy aktor musi iść do przodu.

Każdy ma prawo do swojej decyzji. Ja pracowałam z wielką radością przy kilku serialach, nigdy nie pracowałam tak długo jak Gosia. Nie wiem, jaki jest powód tej decyzji, ale to jest naturalne, nie ma co też tego wyolbrzymiać. Potrzebujemy iść do przodu jako aktorzy, aktorki. Chcemy też być wiarygodne w różnych rolach, więc też tak bywa, że może nas uwierać ten najbardziej mocny, najbardziej rozpoznawalny dla szerokiego widza nasz wizerunek i chcemy troszeczkę się od tego odkleić, to jest zupełnie naturalne.

Maja podkreśliła, że sama w przeszłości żegnała się z serialami, przez co wie, z czym to się je.

Oczywiście, że wiążą nas umowy i kiedy robiłam serial Diagnoza, czy Klangor to były zamknięte seriale, zamknięte sezony i nie mogę ot tak tego przerywać,  jesteśmy umówienie na jakąś pracę i nie mogę ot tak tego sobie przerywać. Dla mnie jako aktorki szalenie ważne było to, żeby robić różne rzeczy, siebie też wybijać z zastałych kolei i bardzo to rozumiem.

Będziecie tęsknić za obecnością Małgorzaty Sochy w Na Wspólnej?


Maja Ostaszewska - 13. Gala Gwiazdy Dobroczynności

Maja Ostaszewska - 13. Gala Gwiazdy Dobroczynności

Małgorzata Socha w srebrnych kozakach - 15-lecie Na Wspólnej

Małgorzata Socha w srebrnych kozakach - 15-lecie Na Wspólnej

Maja Ostaszewska - Gwiazdy podczas czwartego dnia 47. FPFF w Gdyni

Maja Ostaszewska - Gwiazdy podczas czwartego dnia 47. FPFF w Gdyni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×