Opole 2022. Maja Hyży zdradziła imię dziecka! Zrobiła to w kapitalny sposób. Kreatywnością przebiła wszystkie gwiazdy

Maja Hyży - imię drugiej córki

Maja Hyży - imię drugiej córki

Opole 2022. Maja Hyży na scenie zdradziła imię drugiej córeczki. Tylko nam menadżer wokalistki potwierdził informację.

Maja Hyży jest jedną z nielicznych uczestniczek X-Factora, która od 10 lat jest obecna w mediach i nie dała o sobie zapomnieć, mimo że odpadła tuż przed finałem show. Aktywnie uczestniczy w życiu show-biznesu, pojawiając się na salonach i występując w telewizyjnych produkcjach. Ma na swoim koncie udział w Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w której dotarła aż do finału. Wkrótce zaśpiewa w Opolu i pojawi się na Wakacyjnej Trasie Dwójki.

Hyży jest od kilku lat w szczęśliwym związku z Konradem Kozakiem, z którym wychowuje synów z poprzedniego związku, a także Antosię. Lada dzień Maja spełni marzenie o większej rodzinie. Piosenkarka odlicza dni do narodzin drugiej córki. Termin porodu wyznaczony ma na przełom czerwca i lipca.

O szczegółach oczekiwania opowiedziała naszej reporterce. Już wówczas zdradziła, że bardzo o siebie dba, żeby móc zaśpiewać w Opolu, a także, że imię dla dziewczynki jest już wybrane:

Bardzo dobrze się czuję. Jest trochę ryzykownie, ale sygnałów jeszcze nie ma, że będzie coś wcześniej planowane. Więc chucham i dmucham, że zdążę z Opolem.

Poród będzie się nieco różnił od poprzedniego:

Będzie na pewno bardziej rodzinny niż poprzedni z Tosią, bo obostrzenia troszeczkę odpuściły. Już dostałam informację, że Konrad będzie mógł przyjść do nas w odwiedziny, będzie mógł nawet ze mną zostać na mojej poporodowej sali, więc poczułam ulgę, że nie będę sama. Natomiast jeżeli chodzi o takie przygotowania typu spakowanie wyprawki, to jeszcze tego nie ma.

Jakie imię wybrała dla córki?

Mamy dwa do wyboru. Nie będę zdradzać, nad jakimi się zastanawiamy. Temat dyskusyjny. Zależy mi, żeby imię pasowało do Antoniny, do Tośki. Żeby było charakterne, zadziorne.

Maja wyznała także, że myślała, że urodzi syna:

Byłam zaskoczona, bo liczyłam na chłopaka. Ale jest dziewucha, i stwierdziłam, że w sumie Tośka będzie miała taką rówieśniczkę, bo będą tylko dwa lata różnicy. Więc to prawie żadna różnica. Więc będzie po równo – będą chłopcy i będą dziewuchy.

Tymczasem w Opolu Maja Hyży zdradziła imię drugiej córki na scenie.

Opole 2022. Maja Hyży na scenie zdradziła imię drugiej córki

Maja Hyży pojawiła się podczas pierwszego dnia festiwalu. Tam zaprezentowała na scenie swoje wokalne możliwości. Na pięknym kolczyku piosenkarki, autorstwa marki MAQTT, widnieje imię Zosia. Tak więc już wiadomo, że Antosia będzie miała siostrzyczkę Zofię. Informację tę potwierdził tylko nam menadżer gwiazdy Marcin Wieczorek. Takiej niespodzianki ze strony ulubienicy jej fani z pewnością się nie spodziewali. W bardzo kreatywny sposób powiadomiła świat o imieniu czwartej pociechy.

Gratulujemy!


Maja Hyży - Opole 2022, pierwszy dzień festiwalu

Maja Hyży - Opole 2022, pierwszy dzień festiwalu

Maja Hyży - Opole 2022, pierwszy dzień festiwalu

Maja Hyży - Opole 2022, pierwszy dzień festiwalu

Maja Hyży - Opole 2022, pierwszy dzień festiwalu

Maja Hyży - Opole 2022, pierwszy dzień festiwalu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×