Maja Hyży o aferze Pauliny Smaszcz i Izabeli Janachowskiej: „To jest to, jak się wchodzi z buciorami w czyjeś życie”. W samo sedno [WIDEO]

Maja Hyży o aferze Smaszcz i Janachowskiej

Maja Hyży o aferze Smaszcz i Janachowskiej

Maja Hyży porozmawiała z naszą reporterką i odniosła się do najnowszej burzy medialnej, w której główne skrzypce gra była żona Macieja Kurzajewskiego. Jak oceniła zachowanie Pauliny Smaszcz?


Paulina Smaszcz wypuściła we wtorek kolejną bombę i w rozmowie z Anną Zejdler nie tylko po raz kolejny dołożyła byłemu mężowi, Maciejowi Kurzajewskiemu, ale też zaatakowała Iwonę Pavlović i Izabelę Janachowską, które wcześniej komentowały jej publiczne wypowiedzi o dawnej relacji i nowym związku Maćka.

Co to są za ekspertki? Iwona Pavlović, która rozbiła rodzinę mężczyzny z trojgiem dzieci i troje dzieci zostało po rozwodzie? Sama nie ma dzieci i radzi mi, matce? Iza Janachowska, która wychodzi za mąż za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia, a on opuszcza żonę, która jest w średnim wieku? – powiedziała.

Janachowska nie wytrzymała i odniosła się do wypowiedzi Smaszcz. Pisała między innymi:

Miłość spotyka tak samo biednych, jak i milionerów. I jest wartością nadrzędną. Przynajmniej dla mnie. Nie wiem, jak dla ciebie, bo po przypadkowym spotkaniu na ulicy napisałaś mi SMS-a: „Iza, szukam faceta, może Krzysiek ma fajnych kolegów?” Czyżbyś sama szukała miłości z kimś majętnym? – skomentowała.

Była Kurzajewskiego nie pozostała dłużna i wydała oświadczenie na Instagramie, w którym zarzuciła Izie, że manipuluje ona faktami i żyje na koszt męża. Do gwiazd, które zdecydowały się skomentować te medialne przepychanki dołączyła Maja Hyży, która w rozmowie z naszą reporterką oceniła, czy takie zachowanie jest konieczne.

Maja Hyży o wypowiedziach Pauliny Smaszcz nt. Izabeli Janachowskiej

Maja Hyży o aferze Pauliny Smaszcz i Izabeli Janachowskiej:

To jest to, jak się wchodzi z buciorami w czyjeś życie brzydko mówiąc. Nie znając głównej podstawy. Czasami możemy coś palnąć, powiedzieć i nie wiedzieć, że możemy naprawdę kogoś zranić. Ja też miałam parę razy takie przypadki w moim życiu.

Maja przyznaje, że zachowanie Pauliny Smaszcz było nie na miejscu:

Uważam, że to nie było na miejscu. Tym bardziej, że jeżeli Iza tyle czasu starała się o dziecko, a widać, że jest wspaniałą mamą i kocha swoje dziecko, zresztą poznałam nawet Izę przy nagrywaniu programu. Uważam, że to na pewno było nie na miejscu. Nie ma się co wypowiadać nie na swój temat, jeżeli nie wiemy, jaka tak naprawdę jest prawa.

Co wy na to?


Maja Hyży z grzywką

Maja Hyży z grzywką

Maja Hyży z grzywką

Maja Hyży z grzywką

Maja Hyży – Party Fashion Night 2022

Maja Hyży – Party Fashion Night 2022

Komentarze

 • Mika pisze:

  Takie są babskie tematy Każda ma coś na sumieniu Ale to powinno zostać wyciszone a nie na forum publicznym rozdrapywane. Urazona ambicja P Pauliny. Powinna zostawić to w spokoju Czas osadzi.

  • Gość pisze:

   Teraz to się wcale P. MAĆKOWI NIE DZIWIĘ ŻE SIĘ ROZESZLI. TO CO POKAZUJE P. PAULINA TO JEST WSTRĘTNE I NIGDY NIE POWINNO SIĘ TAK POSTĘPOWAĆ.

 • Gość pisze:

  Brawa dla Pani Pauliny 👌👏👏👏🌹

  • Fanny pisze:

   Rozumiem, że to sarkazm ?!
   Chyba, że to brawa za to że tak koncertowo zrobiła z siebie najbardziej zawistną zołzę polskiego szołbizu w permanentnym kryzysie wieku średniego… i jeszcze to robienie z siebie eksperta w pseudo mądrym tonie pod przykrywką umoralniających pseudo psychologicznych wypocin, rozprawiać najlepiej w mediach. ( a jak – w końcu parcie na szkło miała zawsze…) Oj niestety widać, jak smutne i żałosne jej życie musi być po odejściu Maćka, skoro tylko potrafi czepiać się innych i wpier**lać w nie swoje sprawy.
   Nie dziwię się że Maciek uciekł od takiej osoby.
   Ogarnij się kobieto i ocal resztki godności jeśli w ogóle wiesz co to takiego!
   Żenada

  • Gość matka pisze:

   Ja również popieram Panią Paulinę. Dla mnie wszystko poza małżeństwem jest zwykłym kur…..m, małżeństwo pierwsze jest Święte ! Kolejne związki, gdy już są Dzieci z pierwszego małżeństwa to trauma dla nich i byłych małżonków….ból nie do zniesienia.

 • Goscina pisze:

  Zastanawiam się co tak naprawdę robi Janachowska w programie Taniec z Gwiazdami? Wcześniej był Ibisz iPaulina Jeżyna ,było dobrze dawali radę a teraz Janachowska trzecia na siłę przyczepiona ! Czyżby została zapomniana ? .NO to teraz po pyskówce jaką wszczęła jej popularność zaplusuje!!!

  • Gość pisze:

   Z dobrobytu bo za dużo zarabiają już im się nie tylko we lbach tym babom przewrocilo ale i w dopach .Same divy bordelino qorviszony. Pióra publicznie swoje szmatławe życie. CO JEDNA TO GLUPSZA..CIPKOWATA SIE ROZMNOZYLZ.POBIJA SIE O CHLOPOW ..KIRZAO KURZAJA..MUSI MIEC OBROTNEGO GRACZA W PORTACH LUB MALYM DOBRZE OPERUJE.CD..NAS CZEKA..KTORA BABA BABE OBIJE.

  • Gośćw234 pisze:

   Nawet zeby konia sobie zakupila

  • Gośćjaga pisze:

   A to chyba nie twój problem co ona tam robi . Następna paskuda wiążąca buciorami w cudze życie. Co zazdrość cię kobieto zżera,ze ty jesteś taka szara mysz nikomu nieznana. Spasuj !!!

 • GośćJewuś pisze:

  brawo Iza – Paulina zamilcz

 • Gość anna pisze:

  najlepiej byloby jakby kazdy sie zajal swoim zyciem

  • Gość Marika pisze:

   To prawda ale Pani była żona Kurzajewskiego chyba oszalala nie znalazła sobie nikogo i wszystkich obrarza śmieszna tą pani jest

 • Gość pisze:

  Majka ,a ty podstawówke ukończyłaś ? jak ty się wypowiadasz to jest żałosne.A teraz do gośćm Maria ty jesteś prymitywna chamska bez szacunku nawet do siebie

 • Gośćm Maria pisze:

  Paulina daj tym baba które rozbiły rodziny popalić
  Czarna mamba i janachowska penery które poleciały na facetów żonatych
  I nie powinny ryja otwierać i krytykować Paulinę bo nie znają co się działo w małżeństwie kurzajewskiech a do tego jeszcze odezwała się ta prościutka Hyży

  • Gość pisze:

   Wie Pani , a ja uwazam ze jesli malzenstwo jest szczesliwe .Jezeli malzonkowie o nie dbaja oboje .To nie ma takiej pani co by je rozbila .Jestem po rozwodzie I wiem ze ja tez nie bylam w porzadku .moze zaczac od siebie , szanowac sie I nie wpiepszac sie w cudze sprawy.a poza tym maz Pauliny byl 3 lata rozwiedziony jak sie poznali .nie zawsze swiete zony sa swiete .

  • Sylwia pisze:

   W samo sedno…Pani Paulinie chodziło o to żeby nie komentować jak się nie zna całej sytuacji…
   A wszystko zostało przekręcone….Majka tego nie pojęła….

  • Gośćmm pisze:

   Popieram

  • Gość Teresa 58 lat pisze:

   Kobieto! Nie masz większych problemów. Oni mają w ” du. ie takich jak my. Mają kasę i jeszcze zarabiają na tym, że my to czytamy i komentujemy .

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×