Maja Hyży opowiedziała o swoim związku. Szykuje się do ślubu? [WIDEO]

Maja Hyży: nowy partner i ślub

Maja Hyży: nowy partner i ślub

Maja Hyży ma partnera, z którym planuje niebawem wziąć ślub? Gwiazda skomentowała spekulacje mediów i internautów. Na jakim etapie jest jej najnowsza relacja?

Maja Hyży zyskała popularność uczestnicząc w programie X-Factor. O główną nagrodę rywalizowała ze swoim mężem, Grzegorzem. Po zakończeniu programu para oznajmiła wszem i wobec, że ich małżeństwo dobiegło końca. Obecnie wokalistka przekonuje, że jej relację z eks-partnerem są dobre.

Od tego czasu Grzegorz zdążył ułożyć sobie życie u boku nowej kobiety. Poślubił prezenterkę Polsatu, Agnieszkę Popielewicz, z którą wspólnie wychowują dzieci z ich poprzednich związków. Ostatnio plotkowało się, że para spodziewa się pierwszego wspólnego dziecka. Spekulacji nie brakuje również na temat życia prywatnego Mai.

Była żona Hyżego ma mniej szczęścia w karierze i miłości. Jej debiutancka płyta przepadła bez echa, a obecnie szansą na zwrócenie na siebie uwagi jest jej udział w preselekcjach do Eurowizji, które odbędą się w ramach programu Szansa na sukces. Z kolei w życiu prywatnym, Maja co jakiś czas zakochuje się, a potem ogłasza, że jest singielką. Obecnie piosenkarka jest w związku.

Maja Hyży o nowym partnerze i ślubie

Sporo dyskusji wśród internautów wywołała sesja Mai Hyży w sukniach ślubnych. Okazuje się, że nie była ona zapowiedzią rewolucji w jej związku:

Miałam po prostu sesję zdjęciową sukien ślubnych. Bo bardzo często współpracuję z Elą Dominiak. Wiadomo, że portale i ludzie lubią poplotkować, więc gdzieś tam są gorące temaciki à propos mojej osoby – przyznała Maja w rozmowie z naszą reporterką.

Piosenkarka wyznała też, jak wygląda jej relacja z obecnym partnerem:

Nie brałam ślubu. Jestem w związku partnerskim. Ale przed ślubem jeszcze. Na razie nie planujemy ślubu, cieszymy się tym, co mamy.

Życzymy miłości na długie lata i powodzenia w eliminacjach na Eurowizję.


Maja Hyży z nowym partnerem

Maja Hyży z nowym partnerem

Maja Hyży w białym kombinezonie

Maja Hyży w białym kombinezonie

Maja Hyży i Grzegorz Hyży

Maja Hyży i Grzegorz Hyży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×