Maja Hyży przeszła siedem operacji, a to dopiero początek: „Wszystkie były ciężkie”. Pierwszy raz mówi o poważnych problemach ze zdrowiem

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży sporo w życiu przeżyła. Przeszła aż siedem operacji. Dlaczego były konieczne? Mimo tego nie zawsze słucha się lekarzy, o czym opowiedziała Jastrząb Post.

Maja Hyży to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Karierę rozpoczęła dzięki udziałowi w programie X-Factor. Później wydała debiutancki album i masę singli. Raz po raz gra też kolejne koncerty. Piękność zdecydowała się zgłosić utwór Never Hide do udziału w polskich preselekcjach do Eurowizji 2023. Reporterka Jastrząb Post pojawiła się na planie teledysku do piosenki i porozmawiała z Mają.

Maja Hyży o przebytych operacjach

Rozmówczyni naszego portalu nie kryje, że piosenka jest energiczna, ponieważ chce nią pokazać to, jaką ma w sobie siłę i to pomimo siedmiu (!) przebytych operacji:

Początek jest w zwolnionym tempie, natomiast cała piosenka jest energiczna, ale to też po to, aby pokazać tą moją siłę, którą mam w sobie, bo rzeczywiście jestem po kilku operacjach. Jest ich już 7.

Maję czekają kolejne zabiegi, jednak nie zamierza się ona poddawać:

Kolejne jeszcze mnie czekają, natomiast ja jestem cały czas uśmiechnięta, mam w sobie siłę do działania, do stawiania sobie celów i osiągania marzeń. Stąd też jest ta energia, żeby jednak pokazać, iż takie sytuacje, które spotkały mnie w moim młodym życiu nie sprawiły, że poszłam w dół, tylko cały czas się podnoszę, pnę się do góry w swoim tempie i mam tą siłę do działania i do walki.

Maja przyznaje, że zabiegi, przez które przeszła, były bardzo ciężkie. Do dziś ma problemy z biodrami. Co więcej, gdy miała 17 lat, musiała nauczyć się chodzić na nowo, bo zbyt dużo czasu przeleżała w łóżku.

To były ciężkie operacje. Ja do tej pory mam problemy z biodrami, sporo się działo. Natomiast wszystko przekładam na pozytywną energię. Fakt operacji nie jest niczym pozytywnym. Ból, rehabilitacja, stawianie pierwszych kroków – to brzmi śmiesznie, ale jak miałam 17 lat, to musiałam się na nowo uczyć chodzić, tyle leżałam w łóżku. Przeżyłam swoje, ale teraz – jak sięgam pamięcią w przeszłość, to wspominam to pozytywnie i wyciągam z tego jakieś plusy i pozytywne wartości, które przydają mi się teraz w moim życiu.

Czego nie może robić Maja Hyży?

Wokalistka przez operacje ma sporo zakazów. Na przykład nie może chodzić w szpilkach i uprawiać sportów. Mimo to nie zawsze ściśle stosuje się do zaleceń lekarza. Na pierwszą wizytę po operacji poszła do niego właśnie w butach na obcasie:

Sporty u mnie są zakazane. Natomiast śmieszną sytuacją jest to, że ja nie powinnam chodzić w obcasach, w szpilkach. Ale na przekór temu wszystkiemu, na pierwszą moją wizytę po operacji przyszłam w moich pierwszych obcasach, bo chciałam pokazać sobie i też powiedzieć lekarzowi, że to jest mój moment.

Nasza rozmówczyni chciała w ten sposób zademonstrować, że to teraz jest moment na to, aby przeżyć wszystko na 100 procent.

Kiedy, jak nie teraz. Żeby przeżyć wszystko na 100%. Później już będę mogła wspominać wszystko z uśmiechem. Ale to teraz jest ta chwila, kiedy ja chcę przeżyć wszystko do maksimum, ile mi zdrowie pozwoli. A jak widać już mam 33 lata i wiele pozytywnych emocji w sobie. Dużo uśmiechu, dużo kolejnych planów zawodowych i prywatnych i zamierzam to wszystko spełniać.

Maja nakręciła swój teledysk w wyjątkowym miejscu – wybrała ekskluzywny klub Chaton, który często odwiedzają czołowe gwiazdy takie jak Edyta Górniak, Joanna Krupa czy Natalia Kukulska:

Jesteśmy w klubie Chaton. To jest klub, w którym miałam swoje ostatnie urodziny i spędziłam tutaj niesamowity wieczór z przyjaciółmi i z najbliższymi osobami. Jest bling-bling, w obrazku to wygląda niesamowicie i w całości myślę, że będzie jeden wielki sztos.

Trzymamy kciuki za powodzenie utworu!


Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży pokazała swoją sylwetkę po trzech ciążach

Maja Hyży pokazała swoją sylwetkę po trzech ciążach

Maja Hyży - sylwester TVP 2022

Maja Hyży - sylwester TVP 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×