Maję Hyży podrywała megagwiazda. Jedno spotkanie wystarczyło, by uznała, że to nie to [WIDEO]

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mężczyzn. Ma na swoim koncie spotkanie z jedną z najbardziej wziętych gwiazd w Polsce. Dlaczego nie kontynuowała znajomości już po pierwszym spotkaniu?

Gdy Maja Hyży debiutowała w X-Factorze, była żoną Grzegorza Hyżego, z którym rywalizowała o główną nagrodę. Krótko po programie rozwiedli się i każde z nich zaczęło układać swoje życie na nowo. Wokalista związał się z piękną prezenterką Polsatu Agnieszką Popielewicz, a jego była żona z sąsiadem z osiedla Konradem Kozakiem.

Okazuje się, że zanim Maja nawiązała bliższą relację z obecnym partnerem, z którym ma dwie córki, zwróciła na siebie uwagę kogoś, kto w mediach wywołuje ogromne poruszenie. Jej uroda ścięła z nóg jednego z najbardziej rozpoznawalnych raperów w Polsce.

O szczegółach krótkiej, ale intrygującej relacji kandydatka na Eurowizję 2023 w Liverpoolu opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Z kim spotykała się Maja Hyży?

Malika Montany nie trzeba przedstawiać fanom hip-hopu. To polsko-niemiecki raper, który urodził się w Hamburgu, a w tym roku skończy 34 lata. Jest muzułmaninem i ojcem dwojga dzieci. Ma syna Ilyasa i córkę Elianę. Ilość złotych i platynowych płyt, jakie otrzymał za sprzedaż swoich albumów, jest ciężka do zliczenia. Ogromną popularność przyniósł mu przebój Jetlag.

To właśnie on zwrócił uwagę na Maję, która opowiedziała nam, jak wyglądało ich pierwsze spotkanie:

Miałam krótkie spotkanie z raperem Malikiem. Króciutka przygoda, mieliśmy nawet nagrać coś wspólnie. Były jakieś rozmowy z moim byłym teamem, natomiast wyszło jak wyszło. Ale bardzo w porządku człowiek.

Czy mają ze sobą jeszcze kontakt? Dlaczego ich relacja dobiegła końca?

Nie mamy kontaktu. Mamy inne światy, inne towarzystwo. Każdy poszedł w inną stronę.

Jesteście fanami Malika?


Malik Montana

Malik Montana

Malik Montana

Malik Montana

Maja Hyży z rodziną – Wigilia 2022

Maja Hyży z rodziną – Wigilia 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×