Maja Hyży ma złoty czas. Po świetnym sylwestrze dostała ofertę na miarę Edyty Górniak, ale… w duecie. Wiemy z kim!

Maja Hyży, Edyta Górniak

Maja Hyży, Edyta Górniak

Maja Hyży i Kuba Szmajkowski po świetnym występie na sylwestrze 2021 w TVP dostali propozycję duetu od producenta filmów dla dzieci. Będzie hit na miarę Kolorowego wiatru Edyty Górniak? Znamy szczegóły.

Maja Hyży ma swoje 5 minut. Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy was, że gwiazda spodziewa się czwartego dziecka. Piosenkarka po bolesnych przeżyciach związanych z utratą poprzedniej ciąży, usłyszała od lekarzy, że ponownie zostanie mamą. Jak nam zdradziła – jest w czwartym miesiącu i przeczuwa, że urodzi syna. Swoje krągłości zaprezentowała w obcisłym body podczas koncertu sylwestrowego, na którym wystąpił aż dwukrotnie.

To nie było planowane, wyszło to na totalnym spontanie. Ale myślę, że dobrze wyszło. Jest wesoły dzień, nowy rok przed nami, nowe rzeczy i nowe baby! – powiedziała nam Maja.

Finalistka X-Factora na scenie w Zakopanem zaśpiewała dwie piosenki. Najpierw wystąpiła z innymi artystami w poruszającym hołdzie dla Krzysztofa Krawczyka, a potem zaśpiewała w duecie z objawieniem The Voice KidsKubą Szmajkowskim. Ich wykonanie Cold heart Duy Lipy i Eltona Johna (którego Hyży w wywiadzie dla TVP Info nazwała Erikiem Claptonem) zostało ocenione jako lepsze od tego, które wybrzmiało w Polsacie. Serwis Plotek pokusił się o ocenę, bazując na opiniach internautów:

W sieci chyba pierwszy raz od dawna nastała zgodność. Wszyscy są zdania, że utwór brzmiał lepiej w wykonaniu Mai Hyży, Kuby Szmajkowskiego z muzyką KOMODO. O wygranej wokalistów mógł zadecydować fakt, że żadne z nich nie śpiewało z playbecku, czego niestety nie można powiedzieć o Cleo, której głos nie był ani trochę podobny do jej własnego – czytamy w serwisie.

Maja Hyży i Kuba Szmajkowski nagrają piosenkę do filmu dla dzieci

Dobry występ zaprocentował tak samo szybko jak kieliszek dobrego szampana. Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, występ Hyży i Szajkowskiego był na tyle dobry, że z dnia na dzień otrzymali propozycję współpracy od producenta filmów dla dzieci.

Złożono im ofertę nagrania piosenki do filmu, który będzie miał swoją premierę w 2022 roku – mówi nam osoba związana z produkcją.

To ogromne wyróżnienie dla Mai i Kuby. W przeszłości piosenki do tego typu produkcji nagrywały tuzy estrady. Wśród nich warto wspomnieć o kultowym Kolorowym wietrze Edyty Górniak, i Ani słowa Natalii Kukulskiej. Zanim jednak będziemy mogli ocenić efekty współpracy, usłyszymy nowy singiel Hyży, którego produkcją zajmie się jeden z czołowych rodzimych producentów:

Maja jeszcze w tym tygodniu wchodzi do studia, gdzie nagra utwór dla fanów wakacyjnych hitów – zdradza nam współpracownik gwiazdy.

Czekacie na premierę?


Maja Hyży - sylwester 2021 TVP

Maja Hyży - sylwester 2021 TVP

Maja Hyży - sylwester 2021 TVP

Maja Hyży - sylwester 2021 TVP

Maja Hyży - sylwester 2021 TVP

Maja Hyży - sylwester 2021 TVP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×