Maja Hyży wreszcie przerywa milczenie ws. doniesień o kryzysie w związku. Po narodzinach córki podjęła stanowczą decyzję

Maja Hyży komentuje plotki o kryzysie w związku

Maja Hyży komentuje plotki o kryzysie w związku

Maja Hyży i Konrad Kozak rozstali się? Gwiazda wreszcie postanowiła zająć oficjalne stanowisko w sprawie spekulacji, którymi od miesiąca żyją media. 

Maja Hyży wkrótce będzie świętować 10-lecie działalności artystycznej. Jej przygoda z dużą sceną rozpoczęła się w 2013 roku, gdy zgłosiła się na przesłuchania do programu X-Factor. Z show odpadła tuż przed finałem, ale nie przeszkodziło jej to w zrobieniu kariery. Ma na swoim koncie płytę długogrającą W chmurach i kilka singli. Ostatnią piosenkę Better wydała w sierpniu.

Prywatnie Maja czuje się spełnioną mamą czworga dzieci. Wychowuje dwóch synów Wiktora i Aleksandra, których ojcem jest Grzegorz Hyży oraz dwie córki Tosię i Zosię ze związku z Konradem Kozakiem. Para w ubiegłym roku zdecydowała się publicznie pokazać całej Polsce, występując w teledysku do świątecznej piosenki Lulajże.

Sama Hyży często podkreślała w wywiadach, że wreszcie trafiła na partnera, o jakim marzyła. W rozmowie z TVP w grudniu 2021 wyznała:

Nigdy nie mogłam liczyć na takie wsparcie i pomoc w moich działaniach zawodowych jaką dał mi Konrad. Po raz pierwszy czuję, że mój mężczyzna jest ze mnie dumny.

Ostatnio pojawiły się spekulacje na temat rzekomego rozstania pary. Z profilu Mai na Instagramie zniknęły jej wspólne zdjęcia z Konradem, a pod jedną z publikacji nawiązała do życia singielki:

„Przyjaciele mogą cię zawieść. Faceci mogą cię opuścić, ale siostra jest siostrą do końca życia” Czy Wy też macie taką bliską relację ze swoją siostrą – brzmiał opis dołączony do zdjęcia z siostrą.

Czy Maja i Konrad nie są już razem? O to zapytała ją reporterka Jastrząb Post.

Maja Hyży o rozstaniu z Konradem. Czy nadal są parą?

Wokalistka postanowiła zadać kres plotkom, które coraz częściej przewijały się przed media:

Te plotki były nieprawdziwe. Jesteśmy razem cały czas dalej, nic się nie zmieniło. A plotki, wiadomo,  jak to plotki. Bywają różne.

Przy okazji Maja nawiązała do planów powiększenia rodziny. Zdradziła, że po ostatnim porodzie postanowiła skupić się na pracy:

Nie myślałam i nie planuję, aczkolwiek śmieję się, bo byłam ostatnio na rocznicy z moim Konradem w górach, więc wszystko jest możliwe. Żartuję oczywiście. Ja już czuję się spełnioną mamą czworga dzieci i teraz chcę postawić totalnie na siebie, zacząć pracować nad muzyką. Tak też robię. I tyle.

Jednym z celów gwiazdy na 2023 rok jest reprezentowanie Polski na Eurowizji. Czekamy na nowe muzyczne efekty.


Maja Hyży i Konrad Kozak - premiera sztuki Sielska wpadka

Maja Hyży i Konrad Kozak - premiera sztuki Sielska wpadka

Maja Hyży i Konrad Kozak – Miłość jest blisko

Maja Hyży i Konrad Kozak – Miłość jest blisko

Maja Hyży i Konrad Kozak z córką

Maja Hyży i Konrad Kozak z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×