TYLKO U NAS! Rodzina Mai Frykowskiej powiększyła się! Mamy zdjęcie malutkiego Oskara! Jest cudny!

Maja Frykowska urodziła

Maja Frykowska pokazała małego Oskara

Maja Frykowska w 2012 roku zniknęła z show-biznesu i skupiła się na życiu rodzinnym. Aktorka poślubiła tajemniczego biznesmena, któremu w 2014 roku urodziła córkę. W zasadzie na próżno szukać jakichkolwiek informacji w mediach na temat tego, co aktualnie dzieje się w życiu gwiazdy filmu Ostatni klaps.

Jedynym miejscem, w którym Maja pozostaje w kontakcie z fanami i znajomymi jest jej strona na Facebooku. Frykowska kilka godzin temu zaskoczyła niemalże wszystkich publikując wpis o następującej treści:

To prawda, nie ma ze mną od dłuższego czasu kontaktu, a to za sprawą nowego członka rodziny.

W komentarzach nie zabrakło licznych gratulacji. Pojawiły się plotki na temat rzekomej ciąży i porodu Mai, która 27 grudnia skończyła 40 lat. Jastrząb Post dowiedział się, że nowy członek rodziny Frykowskiej to nie uroczy bobas, a słodki, kudłaty, biały maltańczyk o imieniu Oskar:

Z wielką przyjemnością pragnę podziękować za cudowną ilość gratulacji jakie napływają do mnie przez cały czas. Aż żałuję, że nie jestem w kolejnej ciąży 🙂 Oczywiście nie wykluczam następnego dziecka, ale tymczasem miałam na myśli szczeniaczka rasy maltańczyk. Oskar jest z nami od tygodnia i jest już pełnoprawnym członkiem rodziny – powiedziała nam Maja.

Nareszcie Maja ma swojego, wymarzonego Oskara 😉 Gratulacje!

Zobacz: Maja Frykowska świętuje rocznicę ślubu! Pokazała prezent od męża

Zobacz: Dramat Mai Frykowskiej: “Byłam dręczona przez demony”! By się od nich uwolnić potrzebowała wielogodzinnych egzorcyzmów…

Zobacz: Maja Frykowska wyśmiała Złote Węże i zapowiedziała powrót do show-biznesu!


Maja Frykowska ma psa rasy maltańczyk, który otrzymał imię Oskar

Maja Frykowska ma psa rasy maltańczyk, który otrzymał imię Oskar

Maja Frykowska

Maja Frykowska

Maja Frykowska

Maja Frykowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×