Tylko u nas! Pierwszy wywiad „przyjaciela” Oliwii Bieniuk! Mówi wprost, co ich łączy i odpowiada na krytykę Klaudii Halejcio [WIDEO]

Magic Mars o relacji z Oliwią Bieniuk i Klaudią Halejcio

Magic Mars o relacji z Oliwią Bieniuk i Klaudią Halejcio

Magic Mars o relacji z Oliwią Bieniuk. Czy są parą? Nie pozostawił żadnych wątpliwości. Przy okazji odpowiedział na krytykę Klaudii Halejcio, z którą swego czasu się spotykał.

Oliwia Bieniuk wywołała poruszenie w mediach, gdy do sieci przedostały się jej zdjęcia ze spaceru z fotografem Tańca z gwiazdami. Para nie szczędziła sobie czułości. Było przytulanie, trzymanie się za ręce i całowanie. Paparazzi mieli co fotografować. Nic dziwnego, że po publikacji fotek od razu ruszyły spekulacje na temat tego, co ich łączy.

Jeszcze tego samego dnia córka Ani Przybylskiej ustosunkowała się do pytań o związek. Odparła, że nie jest dziewczyną mężczyzny, który w social mediach funkcjonuje pod pseudonimem Magic Mars. Taka informacja z pewnością ucieszy Klaudię Halejcio, która niedawno w rozmowie z naszą reporterką, ostrzegała Oliwię przed jej „przyjacielem”, z którym sama kiedyś się „przyjaźniła”.

Teraz głos zabrał sam zainteresowany.

Magic Mars o relacji z Oliwią Bieniuk. Są parą?

Magic Mars udzielił wywiadu reporterce Jastrząb Post. Zdradził, co łączy go z Oliwią. Chociaż zapewnił, że to ich sprawa, czy są razem, to od razu rozwiał wątpliwości, nazywając ich relację przyjaźnią:

Apropo tego filmiku, który wrzuciłem dzień po tym, co wyszło na portalach, to na tym filmiku nie miałem jęczmienia. Więc ten filmik był robiony dużo, dużo wcześniej. Czy byłby zainteresowany Oliwią czy nie, to jest totalnie nasza prywatna sprawa. Ale na pewno ja i Oliwia jesteśmy przyjaciółmi, i tak jak ona stwierdziła, w bliskiej relacji.

Jak zareagował na stwierdzenie, że od przyjaźni do miłości niedaleka droga?

Tak mówią.

Magic Mars odpowiada na krytykę Klaudii Halejcio

Przyjaciel Oliwki przy okazji odniósł się do nie najlepszej opinii na swój temat, jaką wystawiła mu Klaudia Halejcio:

Super. Klaudia była i jest mi dosyć bliska do dzisiaj. Definitywnie lubię jej grę aktorską, więc nawet ten ostatni film, który wyszedł świeżo na Netflixie obejrzałem wczoraj. Ogląda mi się takie rzeczy z ciepłym serduszkiem.

Jak zareagował na jej słowa o tym, że nie byli nigdy w związku?

Ja wiem, że nie była przekonana. Ale myślę, że w tym momencie i na tym etapie naszego życia nie powinienem tego oceniać i decydować. Szczególnie, że Klaudia jest z kimś, ma bobo, jest w super związku. Więc po co ja mam robić jakieś zamieszanie?

Przypomnijmy komentarz Klaudii:

No powiedzmy, że się spotykaliśmy, tak można to powiedzieć. Jakiś czas w moim życiu krótki i burzliwy był, ale czy to można nazwać związkiem to niekoniecznie. […] Ja różnie wspominam tę relację, nie będę tego ukrywać, zresztą mówiłam to na swoich social mediach. Raczej wolałabym nie wracać do tego etapu. Zakończyłam, zamknęłam i nie chcę tej energii ciągnąć za sobą dalej.

Cała rozmowa poniżej.

Wspomnienia Klaudii Halejcio o związku z Magic Marsem:


Klaudia Halejcio – konferencja Sopot Festival 2022

Klaudia Halejcio – konferencja Sopot Festival 2022

Oliwia Bieniuk z przyjacielem

Oliwia Bieniuk z przyjacielem

Oliwia Bieniuk z przyjacielem

Oliwia Bieniuk z przyjacielem

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jastrząb Post, zrobilibyście coś pożytecznego i promowali osoby inspirujące, zamiast człowieka, który nie potrafi poprawnie złożyć zdania. Z wiarygodnych źródeł wiemy, kim jest M. Mars. Nie bez powodu pani Klaudia nie chce wracać do wydarzeń, w które była wliczona przemoc. Człowiek , który szuka okazji do darmowego życia u młodych, naiwnych dziewczyn, nie wymaga chyba dogłębnej analizy.

 • Gość pisze:

  List od fanek epizod 5minut i dziw.. jagodziance dziekujemy ma pan zrobic show kupić wino przeczyscic rure i to cała rola a potem wrócic do swojego apartamentu w kamienicy w kredycie na 30lat ha ha ale kaźdy robi jak uwaza i to tyle

 • Gość Toja pisze:

  Wredota jedzie od niego.

 • Gość pisze:

  Po co komentowała ich związek,zazdrosna jeszcze?

 • INKA pisze:

  Oliwia wez sie za nauke ,zdobadz cos w zyciu a nie juz sie za facetow bierzesz.Kiepska to reklama……

 • Gośćill pisze:

  Jemu z oczu złe patrzy! WIEM CO MÓWIĄ.

 • Gość pisze:

  Oliwia pogoń tego gamonia ani to męskie ani mądre

 • Kass pisze:

  Dlaczego ja mam wrażenie, ze ta sympatia do gry aktorskiej Klaudii Halejcio to była szydera? 😀

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×