Szukaj

Kiedy ślub? Magda Stępień o wspólnej przyszłości z Jakubem Rzeźniczakiem

Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak

Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak

Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak oczekują narodzin pierwszego dziecka. Ich związek niedawno rozkwitł na nowo i stał się naprawdę poważny. Szykuje się ślub? O to zapytała reporterka Jastrząb Post.

Jakub Rzeźniczak nie był do tej pory stały w uczuciach. Ma za sobą nieudane małżeństwo z modelką Edytą Zając oraz krótki romans, który zakończył się narodzinami córeczki Inez. Ostatnio jednak wszystko wskazuje na to, że piłkarz postanowił się ustatkować. Od dłuższego czasu jest związany z modelką znaną z programu Top Model Magdą Stępień. Zakochani niedawno poinformowali, że spodziewają się dziecka.

Magdalena Stępień o ślubie z Jakubem Rzeźniczakiem

O związku Magdy i Jakuba zrobiło się głośno latem zeszłego roku, kiedy przechodzili poważny kryzys. Zakochani razem spędzili kwarantannę, ale ich uczucie nie przeszło tej ciężkiej próby. Postanowili na krótko się rozstać i za sobą zatęsknić. Nie trwało to jednak zbyt długo, bo zrozumieli, że łączy ich coś wyjątkowego i nie potrafią bez siebie żyć. Dali sobie drugą szansę, a ich relacja stała się jeszcze poważniejsza.

Zakochani wyczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. To wszystko potwierdza tylko, że ich relacja jest bardzo poważna, a wszystkie wcześniejsze kryzysy zostały zażegnane. Stępień w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy planuje ślub z Jakubem Rzeźniczakiem:

Myślę, że oboje jesteśmy po przejściach. Nie warto się ze wszystkim śpieszyć, wszystko spokojnie, w swoim czasie. Na wszystko przyjdzie czas i pora. Najlepiej skupić się na tym, co jest tu i teraz.

Jednak nie jest powiedziane, że Magda nie zmieni zdania:

Nigdy nic nie wiadomo. Nie będę mówiła tak, nie będę mówiła nie. Ale ja nie mam jakiegoś parcia na to. Teraz bardziej skupiam się na ciąży i na tym, co mnie czeka. Bardziej pogłębiam tutaj swoją wiedzę, niż skupiam się na tym, co jeszcze może być na razie odległe.

Cała rozmowa poniżej.


Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień będą rodzicami

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień będą rodzicami

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×