Magda Stępień o rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem. Odsłoniła kulisy kryzysu w związku. „Jednak jesteśmy sobie pisani”

Zdjęcie (1) Magda Stępień o rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem. Odsłoniła kulisy kryzysu w związku. „Jednak jesteśmy sobie pisani”

[1/8] Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień

Zdjęcie (2) Magda Stępień o rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem. Odsłoniła kulisy kryzysu w związku. „Jednak jesteśmy sobie pisani”

[2/8] Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak

Zdjęcie (3) Magda Stępień o rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem. Odsłoniła kulisy kryzysu w związku. „Jednak jesteśmy sobie pisani”

[3/8] Magdalena Stępień - 15 tygodni do porodu

Zdjęcie (4) Magda Stępień o rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem. Odsłoniła kulisy kryzysu w związku. „Jednak jesteśmy sobie pisani”

[4/8] Magdalena Stępień

Zdjęcie (5) Magda Stępień o rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem. Odsłoniła kulisy kryzysu w związku. „Jednak jesteśmy sobie pisani”

[5/8] Magdalena Stępień pokazała ciążowe krągłości

Zdjęcie (6) Magda Stępień o rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem. Odsłoniła kulisy kryzysu w związku. „Jednak jesteśmy sobie pisani”

[6/8] Magdalena Stępień w ciąży

Zdjęcie (7) Magda Stępień o rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem. Odsłoniła kulisy kryzysu w związku. „Jednak jesteśmy sobie pisani”

[7/8] Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień będą rodzicami

Zdjęcie (8) Magda Stępień o rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem. Odsłoniła kulisy kryzysu w związku. „Jednak jesteśmy sobie pisani”

[8/8] Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień będą rodzicami

Komentarze

×