Wirtualna Polska

Magda Stępień tylko u nas o nowym partnerze i życiu po traumie. Zdradziła też, jakie ma marzenie [WIDEO]

Magda Stępień tylko u nas o nowym partnerze i życiu po traumie. Zdradziła też, jakie ma marzenie [WIDEO]

Magda Stępień

Magda Stępień porozmawiała z naszą reporterką. Zapytała o to, jak układa jej się życie po traumie. Oczywiście nie zabrakło pytania o nowego ukochanego. Magda zdradziła też, o czym marzy.

Wirtualna Polska

Magda Stępień przeżyła straszną tragedię, straciła malutkiego synka, a wcześniej bolesne rozstanie. Jak układa sobie życie po takim traumatycznym czasie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Magda Stępien o życiu po tragedii

Nasza reporterka zapytała Magdę Stępień o jej bieżące sprawy. Zaczęła od tego, co pomogło Magdzie wrócić do normalnego życia po tragedii, jakiej doświadczyła.

Wydaje mi się, że głowinie praca, czyli Instagram, gdzieś tam te moje współprace, które mam, przyjaciele, spotkania, rodzina. To głównie daje mi taką nadzieję na lepsze jutro. To wsparcie, które otrzymuję każdego dnia i ta pozytywna energia od tej całej społeczności, która mam na Instagramie, daje mi nadzieję, że jeszcze może być dobrze i nie warto się poddawać.

Magda Stępień o nowym partnerze

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Nie jest tajemnicą, że Magda ponownie się zakochała. Nasza reporterka zapytała się także o jej nową miłość i o to, że odpowiedziała na kilka pytań fanów na ten temat.

No na kilka odpowiedziałam. Teraz z perspektywy myślę, że mogłam to jakoś ukryć, chociaż pewne rzeczy pewnie z perspektywy czasu i na dłuższą metę i tak się nie da ukryć. Chciałam się tylko z nimi podzielić. Tak troszeczkę, ale teraz cenię sobie bardzo swoją prywatność i cieszę się z tego, jak to wygląda i najmniej mojej prywatności na Instagramie, najmniej, ile się da w świecie publicznym. Jeśli ktoś gdzieś nas zobaczy, no to tak, ale raczej, żeby to tak ode mnie wychodziło, to jak najmniej.

Jak wyglądały początki relacji z tajemniczym nowym ukochanym?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Ja chyba nie chce się wypowiadać na ten temat publicznie, bo myślę, że to jest bardzo prywatne i po prostu chcę sobie coś zostawić dla siebie. Mój poprzedni związek był bardzo medialny, wszystko pokazywałam, za dużo pokazywałam i teraz z perspektywy czasu wiem, że to był błąd. I nigdy więcej bym nie popełniła tego błędu. Mówienie, jak wyglądała moja relacja, jak kogoś poznała, jak to wygląda, myślę, że to nie jest dla mediów.

Czego Magda oczekuje teraz od mężczyzny?

Wirtualna Polska

Myślę, że głównie takie wsparcia, jakie dostaje i szacunku. To są takie dwa główne czynniki. To, czego mi najbardziej brakowało w życiu prywatnym, ale obecnie nie brakuje w ogóle.

Nie zabrakło pytania o spekulacje, że nowym wybrankiem jest Robert Kochanek. Czy to jest mężczyzna, który się Magdzie w jakimś stopniu podoba?

Cokolwiek nie powiem, to i tak to zostanie potem w jakiś sposób przekręcone. Nie odpowiem na to pytanie. Bardzo Cię lubię Karola, ale nie odpowiem.

Magda oczywiście oglądała Kochanka w Tańcu z gwiazdami, ale żartowała, że także Krzysztofa Ibisza… Czy sama weźmie udział w tanecznym show?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Tak chciałabym, bardzo bym chciała. Myślę, że to jest takie marzenie. Ja mam, wiesz, dużo takich małych marzeń. Stwarzam takie marzenia, które będę realizować. Dlatego, że gdzieś straciłam w życiu najcenniejszy dar, jaki mogłam dostać. Odbudowa całego życia po tym traumatycznym przeżyciu jest bardzo trudna i wydaje mi się, że pomagają w tym małe marzenia. Jesteśmy w stanie brnąć do przodu. Może się uda zrealizować to marzenie. Nie dla pieniędzy.

Padło też pytanie o Jakuba Rzeźniczaka. Ludzie podsyłają jej to, co się u niego dzieje. Jak ona na to wszystko reaguje?

Wirtualna Polska

Kuba i Paulina, tak jak i ja, mamy swoich fanów i przeciwników, więc nie uważam, że powinnam się na ten temat wypowiadać. Każdy z nas żyje swoim życiem na tyle, na ile potrafi. Niestety do końca życia będziemy łączeni z Kubą, dlatego że mieliśmy razem naszego synka. Jest to coś, czego nie da się przerwać. To taka nieodłączna więź, która myślę, że taka będzie. Nic nas już nie łączy. Każdy żyje swoim życiem i najlepiej, jak tak pozostanie.

Jak Magda ustosunkowała się do zbiórki na Olivierka? Zawsze odpowiada na zarzuty. Jak się z tym czuje?

Pewnym ludziom nie przetłumaczysz. Ja już doszłam do takiego momentu, że ja znam prawdę, ja wiem, jak było. Ja się naprawdę tej prawdy nie boję. Oni mnie już straszą wszystkim i ja naprawdę nie boję się niczego, bo gdybym miała coś do ukrycia, to wydaje mi się, że bałabym się spać spokojnie, bałabym się publicznie pokazywać, bo wiem, jak bardzo na tapecie była ta zbiórka, to wszystko, co działo się wokół mojego syna, więc  myślę, że trzeba być, nie będę używała brzydkiego sowa, osobą, która no, byłaby w stanie robić dziwne rzeczy, wiedząc, jak wszyscy mnie znają. Ja już się nie tłumaczę, bo to nie ma sensu, nie wygrasz.

Czy Magda jest gotowa na ślub?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

To się okaże, zobaczę, jak mi się życie ułoży teraz z pomocą mojego anioła w niebie, będę miała już same szczęśliwe chwile.

Magda nie zamyka się na to, żeby ponownie być mamą.

Bardzo chciałbym mieć jeszcze dzieci i wierzę, że jeszcze będę je miała.

Wirtualna Polska

Cała rozmowa poniżej.


Magdalena Stępień, fot. AKPA

Magdalena Stępień, fot. AKPA

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Magda Stępień jest zakochana

Magda Stępień jest zakochana

Magda Stępień - sylwester 2022

Magda Stępień - sylwester 2022

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×