Co się stało z pieniędzmi ze zbiórki na leczenie Oliwierka? Magda Stępień oficjalnie komentuje. Po tych słowach wszyscy dociekliwi powinni dać jej spokój

Magda Stępień

Magda Stępień

Magda Stępień jest atakowana za to, że nie pokazała faktur ze zbiórki pieniędzy na syna, Oliwiera. Odniosła się do tego, dlaczego tego nie zrobiła. 

Magda Stępień przeżywa żałobę po śmierci syna, Oliwiera. Chłopiec zmarł wskutek choroby nowotworowej. Jego mama podjęła próbę uratowania go i zorganizowała zbiórkę na poczet leczenia go w specjalistycznej klinice w Izraelu. Pozyskiwanie funduszy w ten sposób stało się pretekstem do brutalnych ataków hejterów. Ostatnio powiedziała Katarzynie Zdanowicz, że niektórzy z nich zarzucają jej zdefraudowanie pieniędzy.

Już słyszałam różne wersje, że za te pieniądze kupiłam sobie mieszkanie, auto. Dla mnie jest to kompletny dramat. Nie wiem, jakim człowiekiem trzeba być, żeby tak myśleć. Czy byłabym w stanie na oczach całej Polski, wiedząc, jak medialny jest ten rak? Złośliwość ludzi nie zna granic – przerwała milczenie.

Reporterka Jastrząb Post porozmawiała z Magdą i zadała jej kilka pytań, w tym dotyczących kontrowersji po głośnej zbiórce.

Magda Stępień o fakturach ze zbiórki pieniędzy

Nasza rozmówczyni najpierw powiedziała nam, czy powróci do pracy w modelingu. Jak się okazuje, poważnie bierze to pod uwagę.

Coraz bardziej się nad tym zastanawiam, ponieważ wiele osób pyta mnie i dostaję jakieś propozycje, więc może jest to znak, że jeszcze nie jestem na to za stara. Ale zobaczymy. Małymi kroczkami wracam do życia, więc nie chciałabym brać sobie wszystkiego na głowę od razu. Jeszcze jestem na walizkach, bo nie mam czasu się rozpakować. Cały czas jest życie w biegu, ale to pomaga mi w tym wszystkim, co się dookoła mnie dzieje, więc to jest dobra forma terapii.

Dodała, że ma bardzo duże wsparcie ze strony fanów, dodających jej siły do działania.

Bardzo się cieszę, że mam takie ogromne wsparcie w ludziach. To też mi daje dużą siłę do walki, do działania. Jestem za to bardzo wdzięczna każdemu, kto daje mi ciepłe słowo i mnie wspiera. Czuję, że robię coś dobrego, mówiąc głośno o tematach, które do tej pory były tematami tabu.

Na koniec zadaliśmy jej pytanie o zrzutkę. W ostatnim czasie mama Oliwierka musi mierzyć się z okrutnymi pytaniami o to, na co wydała pieniądze, które otrzymała od ludzi na leczenie ciężko chorego synka. Magda powiedziała, że dyskusje z hejterami nie mają sensu, ponieważ, nawet gdyby pokazała im faktury, to oni powiedzieliby, że są to podrobione dokumenty. Zapewniła, że cała kwota trafiła na leczenie jej syna i zapowiedziała wyciągnięcie konsekwencji wobec autorów złośliwych plotek.

Cokolwiek nie powiem na temat zrzutki, czy ja bym pokazała faktury, czy nie, to zaraz by powiedzieli, że są fejkowe faktury. Więc cokolwiek nie zrobię, to i tak będzie źle. Czy ja bym cokolwiek pokazała, zrobiła. Wydaje mi się, że to jest temat dla mnie zakończony. Pieniądze poszły na leczenie mojego dziecka, a ci, co chcą dalej spekulować i mnie o coś oskarżać, niech robią to dalej. Ja zacznę wyciągać konsekwencje, bo nie pozwolę na pomawianie mojej osoby.

To straszne, że ludzie potrafią być tak nienawistni. Mamy nadzieję, że po tych słowach wszyscy dociekliwi i szukający sensacji dadzą jej spokój, na który zdecydowanie zasługuje.

Pierwszy wywiad z Magdą po śmierci Oliwierka:


Magda Stępień i Krystyna Przybylska

Magda Stępień i Krystyna Przybylska

Magda Stępień - syn Oliwier

Magda Stępień - syn Oliwier

Magda Stępień

Magda Stępień

Komentarze

 • Gośćabc pisze:

  Powinna się rozliczyć, ponieważ jej zachowanie obniża wiarygodniac do innych zbiorek. Przemawia przez nią buta, przydałoby się trochę pokory. Hmmmm….?

  • Gość pisze:

   Buta przemawia przez was ,ciekawe ile dołozyliscie do zbiórki nic zero ,a roscicie sobie prawo wstyd

  • Gość pisze:

   Jakby miała Pani /Pan do czynienia ze zbiórkami i chorymi wiedzialaby Pani / Pan że każda złotówka jest rozliczana. Pieniążków nie można wydac nawet na paliwo transport dziecka. Tylko na leki itp

 • Gość pisze:

  Wystarczy przedstawić faktury , rozliczyć pierwszą zbiórkę, dla mnie niezrozumiałe jest,że tego zwyczajnie nie zrobiła. Najprostsza rzecz a jak widać z jakiś powodów dla niej niewykonalna .

  • Gość pisze:

   Ale zasady portali zbiórkowych są takie, że beneficjent MUSI rozliczyć się fakturami z tymże portalem. Ona to zrobiła. A że nie upublicznia rozliczeń??? Ma do tego prawo. I ma rację z tym,że znalazłoby się mnóstwo hejterów, którzy by zarzucali jej, ze faktury są sfałszowane.

  • Gość pisze:

   Na zrzutce nie musi się rozliczać z niczego🙃 rozliczają się zbiórki typu siepomaga.

 • Gość pisze:

  Dajcie tej dziewczynie spokój!
  Musi zacząć żyć na nowo jestem pewna że nie zapomniała o synku ona chce powoli wracać do życia.
  Ma teraz położyć się i czekać na śmierć.
  Zastanówcie się co piszecie.
  Nie wierzę jak można być tak wrednym i pisać takie rzeczy.
  Może właśnie to jej pomaga przetrwać kontakt z ludźmi.

 • Gość pisze:

  Jeżeli korzysta sie że zbiórek publicznych to należy się z tych pieniędzy uczciwie rozliczyc.

  • Gośćabc pisze:

   Popieram !!

  • Gość pisze:

   Dokładnie tak , są odpowiednie urzędy gdzie się zgłasza zbiórkę publiczną i na pewno Pani Magda się z tego szczegółowo rozliczy ale tam a nie na oczach jakiś zawistnych ludzi. Dużo zdrowia i zajęcia się swoim życiem 😉

  • Gość pisze:

   o wszystkim dokładnie opowiada,ale o rozliczeniu? to wszyscy wara ode mnie

  • Gość pisze:

   A kto wpłacał pieniądze na leczenie tego dziecka? Chyba nie odpowiednie urzędy tylko ludzie. Gdyby nie miała nic do ukrycia to by rozliczyła zbiórkę i pokazała faktury ludziom na co poszły pieniądze

  • Gość matka pisze:

   Jak można ludziom.którzy wplacali pieniądze na zbiórkę bezczelnie odpowiedzieć ” tym ludziom nie będę się z niczego tłumaczyć „….? NIECH NAPUSZS SKAD WZIĘŁA PIENIĄDZE NA MIESZKANIE, LUKSUSOWE CIUCHY I SAMOCHÓD…PODOBNO WSZYSTKO SPRZDAWALA, ABY RATOWAĆ SYNKA…czy Rzeźniczak kupił jej mieszkanie czy Lewandowska ?

 • Gość ewa pisze:

  Pieniądze nie trafiały na jej prywatne konto. Skoro zdefraudowała, to za co był leczony Oliś w Izraelu, skąd była kasa na hotel i codziennie utrzymanie?

 • Gość pisze:

  To ty potrzebujesz ostrego leczenia potworze.

 • Gość pisze:

  Ludzie sa straszni.

 • koszmar pisze:

  Jak można być taką idiotką, ciągle jej mało splendoru. Ona powinna iść do psychiatry na ostre leczenie

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×