Szukaj

Magda Stępień wybrała dla dziecka międzynarodowe imię. Opowiedziała o ciąży: „Droga nie była łatwa”

Magda Stępień o ciąży

Magda Stępień o ciąży

Magda Stępień jest w ciąży. Wkrótce zostanie mamą. O swoim wyjątkowym stanie opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post. Zdradziła, kiedy poznała wynik testu, jak zareagował Jakub Rzeźniczak i jakie imię wybrała dla dziecka.

Magda Stępień zyskała sporą rozpoznawalność, gdy walczyła o uznanie jurorów w programie Top Model. W piątej edycji show dotarła do półfinału. Tuż przed najważniejszym starciem pożegnała się z dalszą zabawą w programie, który opuściła razem z Karoliną Gilon.

Kilka lat po zakończeniu edycji, którą wygrał Radek Pestka, o Magdzie znowu zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą jej związku z Jakubem Rzeźniczakiem. Para poznała się przez Instagram. Niewinna wymiana wiadomości z czasem przerodziła się w relację przyjacielską, a potem – po spotkaniu na żywo – w poważny związek.

Obecnie para wyczekuje narodzin wspólnego dziecka. Termin porodu na razie owiany jest tajemnicą, ale sądząc po wielkości brzuszka Magdy, do rozwiązania jest już bliżej niż dalej.

Magda Stępień o ciąży. Jak zareagował Jakub Rzeźniczak i jakie imię wybrali dla dziecka?

Stępień była gwiazdą na naszym live czacie. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, opowiedziała o swoim wyjątkowym stanie. Zdradziła, że jej ciąża „nie była prosta”:

Teraz zaczynam się czuć o wiele lepiej niż na początku. Jak każda ciąża, myślę, przebiega inaczej, moja nie była prosta z wielu względów. Ale patrząc na ten przebieg i to, co mam za sobą to muszę przyznać, że się opłacało. Droga nie była łatwa, ale to, co czeka nas na końcu, jest niesamowite. Czuję się w 100% lepiej.

Jak razem z Jakubem przygotowuje się do przyjścia na świat owocu ich miłości?

Podchodzę do tego na chłodno, spokojnie. Zrobiłam sobie na początku listę rzeczy, które potrzebuję. Już mam większość wybranych. Kiedy przyjdzie odpowiedni moment, to wybierzemy się na te zakupy, kupimy wszystko i to jest dla nas czas spokojny, żeby wyciszyć się i poświęcić więcej czasu sobie. To jest dla mnie wyjątkowy, nowy stan, dzięki któremu mogłam jeszcze bardziej zagłębić się w siebie. Zobaczyć, jak to jest być w ciąży. Dlatego też się trochę odłączyłam od tych social mediów. Potrzebowałam tego. Każda kobieta przechodzi ciążę inaczej, ja uważam, że to jest kwestia indywidualna.

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień będą rodzicami

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień będą rodzicami

O ciąży Magda dowiedziała się w dniu urodzin swojej babci. Gdy jej test wskazał dwie kreski, od razu poinformowała swojego ukochanego, który zareagował na wiadomość z wielkim entuzjazmem:

To na pewno było zaskoczenie, bo wiem, jak wielu moich znajomych stara się o dziecko. Nie każdy ma taką możliwość w tak szybkim czasie zajść w ciążę. Nam się udało, więc ja byłam przeszczęśliwa, Kuba również. To jest niesamowity dar móc zobaczyć te dwie kreski. Zapamiętam ten moment do końca życia, bo o ciąży dowiedziałam się w dniu urodzin mojej babci. To będzie dla mnie zawsze wyjątkowy dzień. Ja podeszłam do tego całkiem normalnie. Byli u nas akurat znajomi i po prostu powiedziałam, że jestem w ciąży. Byliśmy w czwórkę i cieszyliśmy się razem, więc to było takie zaskoczenie.

Magda Stępień już wybrała imię dla dziecka. Zdradziła nam, że niezależnie od płci wspólnie z Jakubem zdecydowali się na imię, które tak samo łatwo będzie można wymówić w Polsce, jak i za granicą:

Nie wiemy jeszcze w jakim kolorze. Imiona już są wybrane, ale chce to pozostawić dla siebie. Dla dziewczynki i dla chłopca mamy wybrane i to jest kwestia na razie tajemnicy, chcemy to pozostawić dla siebie, ale są to imiona w miarę europejskie.

Trzymamy kciuki za Jakuba i Magdę. Cała rozmowa poniżej.


Magdalena Stępień w ciąży

Magdalena Stępień w ciąży

Magdalena Stępień w ciąży

Magdalena Stępień w ciąży

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×