Szukaj

Magda Stępień odsłania kulisy związku z Jakubem Rzeźniczakiem. „Wszystko zostało wynagrodzone”

Magda Stępień

Magda Stępień

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak spodziewają się pierwszego dziecka. Wszystko zaczęło się jednak bardzo niewinnie, a ich uczucie w ciągu kilku miesięcy stało się bardzo poważne. Jak się poznali?

Jakub Rzeźniczak ma za sobą kilka nieudanych związków, w tym małżeństwo z modelką Edytą Zając, które zakończyło się rozwodem i wielkim skandalem. Ostatnie miesiące jednak może zaliczyć do bardzo udanych. Piłkarz na początku zeszłego roku poznał kobietę, która odmieniła jego życie. Z Magdaleną Stępień znaną z programu Top Model udało mu się stworzyć trwałą relację.

Chociaż podczas kwarantanny zakochani przechodzili krótki kryzys, to teraz nie ma już po nim żadnego śladu. Ich uczucie latem wybuchło na nowo, a niedawno zakochani pochwalili się szczęśliwą nowiną. Już za kilka miesięcy powitają na świecie swoje pierwsze dziecko.

Jak Magda Stepień i Jakub Rzeźniczak poznali się?

Magda Stępień nie jest zwolenniczką social mediów, o czym mówi otwarcie. Modelka po udziale w programie Top Model dosyć intensywnie prowadziła swoje konto na Instagramie, jednak po pewnym czasie była tym wszystkim zmęczona. Postanowiła zrobić sobie dłuższą przerwę od sieci i zniknąć z show-biznesu. Powrót do świata wirtualnego przyniósł jej nową miłość.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post przyszła mama zdradziła, jak poznała Jakuba Rzeźniczaka:

Poznałam się z nim przez Instagram. Tak wyszło po prostu. To akurat były początki pandemii, więc myślę, że szczęście spotkało i mnie, i jego. Bo w tych czasach jest ciężko. Dla wielu był to ciężki rok, początki 2020 wcale nie były łatwe. Straciłam pracę, jak wiele osób, więc myślę, że każdy został doświadczony przez ten COVID, a gdzieś tam na końcu czeka na nas wielka niespodzianka. Myślę, że wszystko zostało wynagrodzone. Wszelkie przeciwności losu i sytuacje, które źle wpłynęły na mnie czy cokolwiek.

Kto do kogo napisał pierwszy?

Ja polajkowałam zdjęcia, a Kuba napisał.

Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki za ich miłość.


Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień będą rodzicami

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień będą rodzicami

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak potwierdzili ciążę

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak potwierdzili ciążę

Magdalena Stępień u fryzjera. Pochwaliła się efektami

Magdalena Stępień u fryzjera. Pochwaliła się efektami

[bc_random_banner category=default]

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Ciekawe jak długo będą razem.??? 🤔🤔🤔. Strasznie źle mu z oczu patrzy. Patrząc Po tym jak potraktował Panią Edytę, jak traktuje swoją córkę nie daje im szans.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×