Szukaj

Gwiazdy o współpracy z makijażystką Magdą Pieczonką. Za co najbardziej ją cenią? [WIDEO]

Magda Pieczonka makijaż gwiazdy

Magda Pieczonka makijaż gwiazdy

Gwiazdy opowiedziały nam o współpracy z Magdą Pieczonką i oceniły jej nową książkę Twój make up z gwiazdami. Zobacz, jakie sekrety makijażu gwiazd zdradziły Natalia Siwiec, Izabela Janachowska i Bogna Sworowska.

1 października, w jednej z luksusowych restauracji w centrum Warszawy, odbyła się premiera książki Magdy Pieczonki Twój make up z gwiazdami. Makijażystka zdradziła swoje triki, których na co dzień używa w pracy. Magda od wielu lat uważana jest za fachowca w swojej dziedzinie. Jest także znana jako stylistka rzęs oraz youtuberka.

Zobacz: Gwiazdy promują nową książkę Magdaleny Pieczonki: Natalia Siwiec, Izabela Janachowska, Maffashion

Prace Pieczonki możemy podziwiać w kolorowych magazynach i w programach telewizyjnych, bardzo często pracuje przy sesjach fotograficznych i produkcjach filmowych, dba także o wygląd gwiazd podczas wielkich gal. Współpracuje między innymi z: Natalią Siwiec, Agnieszką Hyży, Marceliną Zawadzką, Izabelą Janachowską czy Ewą Chodakowską. W czym tkwi tajemnica jej sukcesu?

Ja na to patrzę jak na swoją pracę, swoją miłość. Co jest tajemnicą mojego sukcesu? Może charakter? To, że te gwiazdy faktycznie chcą do mnie przychodzić i mi ufają i wiedzą, że chce im zrobić zawsze jak najładniejszy makijaż i nie chcę im zrobić krzywdy.

Jedną z gwiazd, którą możemy zobaczyć w książce Magdy jest Izabela Janachowska. W jakim makijażu czuje się najlepiej i co sądzi o makijażach wizażystki?

Ona zawsze pięknie maluje. Natomiast ja lubię ten makijaż, który jest pokazany w książce, bo to jest makijaż z akcentem na usta, bo ja lubię kiedy jest delikatne oko, a mocno podkreślone usta. Więc tutaj mamy taką czerwień i ja bardzo to lubię. Ja mam duże usta, więc idealnie w moich liniach obrysowane. Bardzo to lubię – wyznała Izabela w rozmowie z naszą reporterką.

Natalia Siwiec, mimo że jest jedną z najbardziej zajętych polskich gwiazd, znalazła czas, by wesprzeć swoją przyjaciółkę i pojawić się na premierze jej książki:

Bardzo dobrze się znamy. Uwielbiam Magdę i można powiedzieć, że jesteśmy przyjaciółkami. Co prawda mało się widzimy, ale absolutnie nie bałabym się użyć tutaj tego słowa. Dlatego, chce w każdym momencie jej kariery pomagać. Już wcześniej zapisałam sobie tę datę. Ja przede wszystkim cenię Magdę za to, jakim jest człowiekiem. Oczywiście robi też przepiękna makijaże. Ale to wspaniałe, jaką jest osobą. Jest po prostu bardzo normalna, co w dzisiejszym świecie jest takim bardzo dużym komplementem i wyróżnieniem.

Kolejną modelką, która dała się pomalować Magdzie na potrzeby publikacji, jest Bogna Sworowska – ikona kobiecości, jedyna Polka, która pozowała na okładce amerykańskiego Playboya. Jak sama przyznała, sukces przyjaciółki, jest dla niej niezwykle ważny:

My jesteśmy tą grupą kobiet, które należą do kobiet lubiących się, wspierających się. Sukces Magdy, przyjaciółki, jest też naszym sukcesem. To jest tak miłe, sprzyjające widzieć sukces kogoś bliskiego, że myślę iż jesteśmy świetnym przykładem, aby pokazać, że kobiety się lubią również w show-biznesie. Potrafią się wspierać, być dla siebie miłe, a z drugiej strony, Magda stworzyła fantastyczny podręcznik dla każdej kobiety.

Cała relacja z premiery książki Magdy Pieczonki poniżej.

Zobacz: Makijażysta Kylie Jenner upodobnił się do Kim Kardashian! Wyciął sobie żebra, nosi identyczną bieliznę i bije rekordy na Instagramie


Magda Pieczonka w skórzanych kozakach Thecadess

Magda Pieczonka w skórzanych kozakach Thecadess

Magda Pieczonka w skórzanych kozakach Thecadess

Magda Pieczonka w skórzanych kozakach Thecadess

Bogna Sworowska - promocja książki Magdaleny Pieczonki

Bogna Sworowska - promocja książki Magdaleny Pieczonki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×