Szukaj

Magdzie Narożnej wykształcenia może pozazdrościć wiele gwiazd. Nie uwierzycie, kim jest z zawodu

Magda Narożna

Magda Narożna

Jakie wykształcenie ma Magda Narożna? Gdzie pracowała, zanim została królową disco-polo? Gwiazda Pięknych i młodych zdradziła naszej reporterce kilka ciekawostek ze swojego życia prywatnego. Oj, chyba takich rewelacji nie spodziewali się nawet najwierniejsi fani piosenkarki.

Magda Narożna zyskała popularność jako wokalistka disco-polo. Razem z zespołem Piękni i młodzi wylansowała kilka przebojów, a przez fanów popularnego gatunku muzycznego uważana jest za jego królową, tak jak przed laty mówiono o Shazzie.

Kariera Magdy ruszyła z kopyta. Przed pandemią jej koncertowy grafik pękał w szwach. Występowała na lokalnych imprezach okolicznościowych i na dużych festiwalach muzycznych transmitowanych w telewizji. Niewiele gwiazd z jej podwórka może poszczycić się podobnym uznaniem masowej widowni.

Magda Narożna: wykształcenie. Kim jest z zawodu?

Okazuje się, że gdyby Magda na scenie nie odniosła tak wielkiego sukcesu, to jej życie zawodowe wyglądałoby zupełnie inaczej. Narożna w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że zanim podbiła serca jurorów w Must Be The Music, pracowała w wyuczonym zawodzie. Co prawda tylko przez chwilę, ale jednak.

Liderka Pięknych i młodych z wykształcenia jest higienistką stomatologiczną. Narożna ukończyła odpowiednie kursy, które przygotowały ją do jednego z najbardziej wziętych zawodów na świecie.

Najbardziej ubolewam nad tym, że jak już dostałam dyplom higienistki stomatologicznej, to popracowałam miesiąc w swoim zawodzie. Pracowałam 5 lat w gabinecie stomatologicznym. Po 3 latach uświadomiłam sobie, że mi się to podoba.

Praca w gabinecie znacząco ograniczała Magdę, która nie potrafiła usiedzieć w jednym miejscu przez 8 godzin:

Po pierwsze jestem osobą, która nie potrafi spędzać czasu bez ludzi, bez przyjaciół, znajomych. Czy jak jeszcze grałam w zespole weselnym, to byłam też animatorką czasu wolnego. Ludzie wszędzie towarzyszyli mi w życiu i w nim uczestniczyli.

W razie, gdyby branża muzyczna przeżywała dłuższy kryzys, Magda jest w pełnej gotowości, by powrócić do wyuczonego zawodu:

Dla mnie to był idealny zawód. Ja pracowałam w branży ortodontycznej, te osoby się poznawało, bo one co miesiąc skrupulatnie przychodziły do gabinetu. To było fajne, że można porozmawiać, że jest kontakt z klientem, że jest dobra atmosfera. To są naprawdę piękne lata, które ja wspominam z uśmiechem na twarzy. Któż to wie, może jeszcze kiedyś na stare lata, jak nie dane będzie mi występować na scenie, to może jeszcze wrócę do swojego zawodu.

Już widzimy te kolejki przed jej gabinetem.


Magdalena Narożna pobita po koncercie na Podlasiu

Magdalena Narożna pobita po koncercie na Podlasiu

Magda Narożna zmieniła fryzurę

Magda Narożna zmieniła fryzurę

Magdalena Narożna, Piękni i Młodzi - Wakacyjna Trasa Dwójki, Nowy Targ

Magdalena Narożna, Piękni i Młodzi - Wakacyjna Trasa Dwójki, Nowy Targ

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×