Szukaj

Magdalena Narożna komentuje swoją stylizację z komunii córki. „Nie wiedziałam, że wybuchnie aż taka burza”

Magda Narożna

Magda Narożna

Magdalena Narożna pochwaliła się w social mediach zdjęciami z komunii swojej córki. W sieci zawrzało, gdy internauci zaczęli oceniać stylizację wokalistki. Jej zdaniem była trafiona?

Magdalena Narożna jest doskonale znana swoim fanom jako wokalistka zespołu Piękni i Młodzi. Gdy tylko pojawia się na scenie, robi wielkie show i kradnie wszystkie spojrzenia. Podczas koncertów zawsze pojawia się w dosyć odważnych stylizacjach, ale nie można się temu dziwić, ponieważ gwiazda disco-polo może pochwalić się piękną sylwetką i długimi, zgrabnymi nogami. Kontrowersje natomiast wywołała stylizacja, w której pojawiła się na komunii swoje córki Gabrysi.

Magdalena Narożna skomentowała swoją stylizację na komunii córki

Córka Magdaleny Narożnej i jej byłego męża kilka tygodni temu przystąpiła do komunii świętej. Liderka zespołu disco-polo zdjęciami z tego wyjątkowego dnia postanowiła pochwalić się w sieci. Nie obyło się jednak bez kontrowersji. Chociaż gwiazda miała na sobie elegancki garnitur, to pod marynarkę założyła bluzkę ze sporym dekoltem i wystającymi elementami biustonosza. W komentarzach pod postem internauci natychmiast wytknęli jej, że to niestosowne. Gwiazda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post powiedziała, co sądzi o swojej stylizacji.

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi o swojej stylizacji na komunii córki:

Nie wiedziałam, że wybuchnie aż taka burza. Ja sama byłam w szoku, z jakiego powodu to wybuchło. Bo nie uważam, żeby to było coś niestosownego. Jakby było, to ksiądz by mnie chyba wyprosił z kościoła.

Magda musi bywać w dość ciekawych kościołach, sądząc po tym, jakie stylizacje w nich widuje:

Powiem szczerze, że widziałam wiele bardziej bardziej pikantnych stylizacji podczas komunii świętych więc nie wiem, skąd tutaj miałam tyle komentarzy. Miałam zakryte ramiona, nie było mi widać biustu, nóg. Wybuchła burza, bo paseczki było widać. To był element bluzki i tyle.

Jak podobała Wam się stylizacja Magdy na komunii córki?

https://www.youtube.com/watch?v=T7oqUNglDJ0&feature=youtu.be


Magda Narożna z córką

Magda Narożna z córką

Magda Narożna w koszulce Gucci

Magda Narożna w koszulce Gucci

Madzia Narożna

Madzia Narożna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×