Magdalena Narożna skomentowała swoją stylizację na komunii córki
Córka Magdaleny Narożnej i jej byłego męża kilka tygodni temu przystąpiła do komunii świętej. Liderka zespołu disco-polo zdjęciami z tego wyjątkowego dnia postanowiła pochwalić się w sieci. Nie obyło się jednak bez kontrowersji. Chociaż gwiazda miała na sobie elegancki garnitur, to pod marynarkę założyła bluzkę ze sporym dekoltem i wystającymi elementami biustonosza. W komentarzach pod postem internauci natychmiast wytknęli jej, że to niestosowne. Gwiazda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post powiedziała, co sądzi o swojej stylizacji.
Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi o swojej stylizacji na komunii córki:
Magda musi bywać w dość ciekawych kościołach, sądząc po tym, jakie stylizacje w nich widuje:
Jak podobała Wam się stylizacja Magdy na komunii córki?