Szukaj

Magda Mołek po roku zdradza prawdziwe powody odejścia z „DDTVN”: „Nie żałuję”. Nie było kolorowo [WIDEO]

Magda Mołek, DDTVN

Magda Mołek, DDTVN

Magda Mołek przez ponad dekadę była jedną z prowadzących program Dzień Dobry TVN. Rok temu odeszła z zespołu redakcyjnego. Dziś zdradza nam kulisy swojej decyzji. Co miało na nią wpływ?

Magda Mołek należy do grona niezwykle utalentowanych dziennikarek oraz prezenterek. Na swoim koncie posiada wiele współprac ze znanymi stacjami telewizyjnymi. Początki jej kariery miały miejsce w telewizji regionalnej, następnie przeszła z niej do TV Puls, by potem związać się z Telewizją Polską. Natomiast od 2004 roku oglądaliśmy ją na antenie stacji TVN.

Rok po dołączeniu do załogi stacji została współprowadzącą popularny program śniadaniowy Dzień dobry TVN. Występowała w parze z Olivierem Janiakiem, Jolantą Pieńkowską, Andrzejem Sołtysikiem, oraz Marcinem Mellerem. Jednak po wielu latach współpracy podjęła decyzję o odejściu ze stacji i zdecydowała się na autorski projekt.

Magda Mołek o odejściu z Dzień Dobry TVN. Dlaczego nie żałuje?

Reporterka Jastrząb Post przy okazji rozmowy postanowiła zapytać Magdę Mołek o jej odejście z programu Dzień Dobry TVN. Jak zdradziła dziennikarka, bardzo pomocnym w pojęciu tej decyzji było trudne macierzyństwo. Nie ukrywa, że łączenie pracy z życiem rodzinnym nie było łatwe.

Ja zawsze podejmuję swoje decyzje bardzo powoli i bardzo rozważnie. Nie jestem raptusem. Jeśli podejmuję w życiu ważne decyzje, to one są bardzo przemyślane. Jeśli chodzi o program „Dzień Dobry TVN”, w pojęciu decyzji, żeby stamtąd odejść, bardzo pomogło mi moje trudne macierzyństwo. I wiedziałam, że dłużej nie chcę już pracować w weekendy, nie chcę zabierać czasu mojej rodzinie, bo uważam, że tylko w weekendy możemy być razem i to było dla mnie strasznie istotne, aby być z moimi dziećmi. Podjęłam tę decyzję, podzieliłam się nią z tym, z którymi należało. Została zaakceptowana, więc odeszłam. Nie żałuję.

Co dalej z jej telewizyjną karierą?

Ja mam nabożny stosunek do serwisów informacyjnych. Wiarygodność w tych programach jest podstawą. A ponieważ zaczynałam w programach informacyjnych, a potem przeniosłam się do rozrywki, to uważam, że był to bilet w jedną stronę. Nie wybieram się na poważnie rozważać tematów społecznych i politycznych w serwisach informacyjnych. Nigdy do tej odnogi telewizji nie wrócę. Natomiast jeżeli chodzi o telewizję w ogóle, to ona jest w moim DNA. Ja ją kocham, ja się dla niej urodziłam i nie wyobrażam sobie bez niej życia. Natomiast jak będzie, to będzie. Nie mam pojęcia, co się jeszcze wydarzy.

Obecnie sen z powiek spędza Magdzie prowadzenie YouTube’a.

Jestem szczęśliwa, że mam 48 tysięcy subskrybentów na swoim YouTubie w ciągu czterech miesięcy. Uważam, że to jest super wynik. Ci ludzie, ci widzowie mi zaufali. Zresztą to są widzowie, którzy byli moimi widzami, kiedy pracowałam w telewizji przez wiele lat. Ale świat się zmienia. Ludzie się pozbywają telewizorów. Ja im zniknęłam z oczu, a teraz do siebie wróciliśmy. Oni piszą, że to jest wspaniałe, że mogą słuchać moich wywiadów. Na YouTubie oglądają wszystko, kiedy chcą. Więc to ja ich odszukałam i zaproponowałam im to, co mam najlepszego, czyli moje rozmowy z ludźmi. No i w ten sposób mamy symbiozę. Ja się cieszę, że oni mnie oglądają, a oni się cieszą, że mogą mnie oglądać.

Jesteście fanami Magdy?


Magda Mołek w Dzień Dobry TVN

Magda Mołek w Dzień Dobry TVN

Magda Mołek i Jolanta Pieńkowska w Dzień Dobry TVN

Magda Mołek i Jolanta Pieńkowska w Dzień Dobry TVN

Magda Mołek w Dzień Dobry TVN

Magda Mołek w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×