Kożuchowska po wywiadzie z Mołek mówiła, że odpowiedzialność za niego spada na dziennikarkę. A jak komentuję sprawę Magda? Ma radę dla krytyków

Magda Mołek, Małgorzata Kożuchowska

Magda Mołek, Małgorzata Kożuchowska

Magda Mołek zebrała srogą krytykę za wywiad z Małgorzatą Kożuchowską. Jak go wspomina? Odniosła się do niego w rozmowie z nami. 

Magda Mołek rzuciła pracę w Dzień Dobry TVN i skupiła się na realizowaniu autorskiego projektu. Jest nim kanał W moim stylu, który prowadzi w serwisie YouTube. Obfituje on w ciekawe rozmowy z gwiazdami i ekspertami. Miesiąc temu na kanale pojawiła się rozmowa z Małgorzatą Kożuchowską, która zebrała wiele krytycznych recenzji.

Internauci sugerowali, że Magda od początku była negatywnie nastawiona do swojej gościni.

  • A ja myślę, że gospodyni bardzo zimno potraktowała swojego gościa, cały czas była znudzona wypowiedzią Kożuchowskiej no i jej mina bezcenna, widać duży dystans między paniami.

  • To mogła być naprawdę fajna i ciekawa rozmowa tak jak z innymi aktorkami na tym kanale. Niestety od początku widać, że p. Magda bardzo nie chce tym razem pokazać swojego gościa w dobrym świetle.

  • Troszkę przykro było słuchać tego wywiadu. Pani Magda świadomie lub nie sugerowała, że Pani Małgorzata zbyt mało czasu poświęcała swojemu dziecku, jak był mały –  to tylko wybrane komentarze użytkowników sieci.

Dziennikarka zareagowała wtedy na oskarżenia fanów w komentarzu w serwisie YouTube.

Kochane, Kochani! Cieszę się, ze zaglądacie na mój kanał! Fajnie, że wiele z tego o czym tutaj rozmawiamy, trafia do Waszych serc. O to mi chodziło, gdy z trudem budowałam to miejsce. Tutaj jest przestrzeń do zrozumienia drugiego człowieka, cudzych wyborów i decyzji. Nie ma miejsca na HEJT, OBRAŻANIE, INSYNUACJE i PODTEKSTY. Mam wiadomość dla wszystkich, którzy „twierdzą” że widzą coś innego, niż jest: – nie musisz tu być – nie chcesz zrozumieć i wesprzeć, idź na spacer – nie możesz się opanować, by wywalić w komentarzu swoją frustrację, idź na spacer – nie podoba Ci się a) patrzenie w podłogę b) prowadzenie rozmowy c) wygląd osób, które tu występują, idź na spacer. NIKT tu nigdy nie był na siłę, ani dlatego, że musiał/a. A Ty? Ty też masz wybór. Nie czujesz się tu dobrze? Wiesz co masz robić – zwróciła się do krytyków.

Kożuchowska z kolei oceniła po fakcie, że odpowiedzialność za rozmowę spada na dziennikarkę.

Odpowiedzialność za rozmowę i to, w jaki sposób jest prowadzona, spada na dziennikarza. Nie wiem, jak się Magda z tym czuje, bo jeszcze nie miałam okazji z nią rozmawiać – powiedziała w rozmowie z Pomponikiem.

Reporterka Jastrząb Post zapytała Magdę o ten wywiad podczas ich ostatniego spotkania.

Magda Mołek o wywiadzie z Małgorzatą Kożuchowską

Nasza rozmówczyni przyznała, że wciąż pootrzymuje swoje zdanie, które zamieściła w wyżej zacytowanym wpisie.

Ja swoje zdanie na ten temat wyraziłam w komentarzu, który przypięłam pod filmem na Youtubie i będę się tej wersji wydarzeń trzymać. Bardzo dziękuję wszystkim wspaniałym osobom, które komentowały ten film nie widząc w nim niczego nadzwyczajnego, tylko dobrą, czułą i ciepłą rozmowę. Jeśli ktoś chce znać mój komentarz, to odeślę do tego komentarza podpiętego pod filmem na Youtubie.  Mój kanał nazywa się „W moim stylu”.

Zdradziła nam też kulisy pracy Kożuchowskiej. Jak się okazuje, Małgorzata, podobnie jak inni aktorzy i aktorki, pracuje nawet po kilkanaście godzin.

Ja Gosię Kożuchowską znam od bardzo wielu lat. Szalenie cenię jej pracowitość, otwartość i konsekwencje w działaniu. Tak sobie myślę, że ta cała burza wokół tej rozmowy jest wokół tematu, który był w tej rozmowie nieistotny. Bo w tej rozmowie, według mojego serca i mojego dziennikarskiego nosa najważniejsze było dla mnie to, w jaki sposób pracują w Polsce aktorki i aktorzy, czy całe zespoły produkujące seriale czy filmy. Było to dla mnie bardzo dużym zaskoczeniem, że wciąż jest tak, że pracuje się na planie po kilkanaście godzin. Czyli jeśli osoby odtwarzające role przychodzą na plan to i tak są oni po tym jak przyszli już pracownicy pionu technicznego i wychodzą wcześniej niż wychodzą oni, więc możemy sobie wyobrazić, że ktoś tam pracuje po kilkanaście, czasem szesnaście, a czasem osiemnaście godzin z dojazdem do domu. Więc pomyślałam sobie, że to jest taki główny temat, na którym warto, abyśmy się skupili i rozmawiali o tym, co jest istotne, a nie o tym, co jest kompletnie nieistotne.

Oglądaliście wywiad Magdy z Małgorzatą?


Magda Mołek w bieliźnie

Magda Mołek w bieliźnie

Małgorzata Kożuchowska - 8. urodziny Jasia

Małgorzata Kożuchowska - 8. urodziny Jasia

StandUp - Sprzeciw się molestowaniu w miejscach publicznych - Magda Mołek

StandUp - Sprzeciw się molestowaniu w miejscach publicznych - Magda Mołek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×