Szukaj

Madzia z „Hotelu Paradise” szykuje metamorfozę: „Zrobię operację, wrócę zrobiona”. Wiemy, co sobie poprawi

Magda Jankowska z Hotel Paradise o operacjach plastycznych

Magda Jankowska z Hotel Paradise o operacjach plastycznych

Magda Jankowska o operacjach plastycznych. Co sobie poprawiła? Gwiazda Hotelu Paradise pochwaliła się, co planuje sobie zmienić. Nieźle zaszaleje.

Hotel Paradise dobiegł końca, ale uczestnicy programu nadal walczą o uwagę odbiorców. Do grona bardziej barwnych postaci zalicza się Magda Jankowska, która dała się poznać jako kochliwa i bardzo szczera kandydatka poszukująca drugiej połówki na wyspie Bali. Miłości w programie niestety nie znalazła. Odkryła za to w sobie nowe ja.

Przygoda Magdy z telewizją zaczęła się w 2012 roku. Występowała wówczas w Bitwie na głosy. Cztery lata później walczyła o tytuł Miss Podlasia. Od tego czasu zmieniła swój wizerunek na bardziej wyzywający. Poprawiła też to, co nie do końca jej się w sobie podobało.

Magda Jankowska o operacjach plastycznych. Co sobie poprawiła?

Madziiex w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że często słyszy od internautów sugestie, jakoby przeszła szereg operacji plastycznych. Okazuje się, że jedyne, co dotychczas poprawiła w wyglądzie to usta.

Jeżeli chodzi o poprawki medycyny estetycznej, to ja za dużo tego nie miałam. Jedynie wymodelowałam usta. Ja wiem, że ludzie czarują i mówią, że nie wiadomo, ile rzeczy sobie zrobiłam, co nie jest prawdą.

25-letnia gwiazda reality-show zdradziła nam, że wkrótce planuje poddać się bardziej inwazyjnemu zabiegowi. W planach ma powiększenie piersi o jeden lub dwa rozmiary. Zapowiedziała jednak, że nie będzie relacjonowała na Instagramie przebiegu operacji. Pokaże dopiero efekt końcowy, gdy zniknie opuchlizna, a rany po cięciach się zagoją.

Jeżeli chodzi o jakieś zabiegi i zmiany w swoim wyglądzie w niedalekiej przyszłości, to planowałam zrobić sobie operację biustu, bo wiadomo, duży biust, grawitacja i tyle dla siebie. Nie chce zmniejszać, tylko troszeczkę podnieść, aby wszystko było ok. Jeżeli chodzi o tę operację, to nie wiem, czy będę się dzielić z obserwatorami. Zniknę na jakiś czas, wrócę odmieniona, zrobiona i tyle. Te operacje robię dla siebie, a nie dla nich.

Jesteście fanami urody Magdy?


Magda Jankowska z Hotelu Paradise

Magda Jankowska z Hotelu Paradise

Magda Jankowska wystąpi w drugiej edycji Hotel Paradise

Magda Jankowska wystąpi w drugiej edycji Hotel Paradise

Magda Jankowska wystąpi w drugiej edycji Hotel Paradise

Magda Jankowska wystąpi w drugiej edycji Hotel Paradise

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×