Mateusz Gessler komentuje przejście Magdy Gessler do Polsatu. Zaczął od mocnego zdania. „Nie to, że się boję, ale…”

Mateusz Gessler o Magdzie Gessler w Polsacie

Mateusz Gessler o Magdzie Gessler w Polsacie

Mateusz Gessler o przejściu Magdy do Polsatu. Czy jest dla niej miejsce w stacji, którą podobno od 2023 roku ma zarządzać Edward Miszczak? Dlaczego jego zdaniem gwieździe TVN nie opłaca się zmiana barw?

Magda Gessler od ponad dekady prowadzi Kuchenne rewolucje, które cieszą się godną podziwu oglądalnością. Obecnie emitowany jest 25 sezon, a widzów ani trochę nie ubywa. Publiczność uwielbia kreatywność gwiazdy, która pomaga stanąć na nogi właścicielom upadających biznesów. Jej obecność na planie nie tylko ogranicza się do zmiany wystroju, nazwy lokalu i menu. Restauratorka nierzadko ratuje związki, łączy zerwane więzi, a nawet – tak jak ostatnio – pomaga bohaterkom odzyskać kobiecość dzięki spektakularnym metamorfozom (zobacz).

Ciężko wyobrazić sobie kogokolwiek innego w roli prowadzącej jeden z największych hitów wszech czasów. Mimo to gwiazda dostała już kilka propozycji od konkurencji. Niedawno plotkowało się, że ma dołączyć do obsady Polsatu, do którego – jak mówi się nieoficjalnie – przeszedł z TVN dyrektor programowy Edward Miszczak.

Co o takim pomyśle sądzi Mateusz Gessler? W końcu sam niedawno zmienił barwy i został gospodarzem wskrzeszonego po sześciu latach format Hell’s Kitchen.

Mateusz Gessler o przejściu Magdy Gessler do Polsatu

Reporterka Jastrząb Post zapytała restauratora, czy w Polsacie jest miejsce dla Magdy. Ten zaczął od apelu, który należy potraktować z przymrużeniem oka:

Madziu, zostań tam gdzie jesteś. Nie ma tutaj miejsca. Żartuję oczywiście.

Po czym dodał:

Otwieram moje serce i ręce, wpadaj kiedy chcesz. Zrobię jej coś dobrego.

Według Mateusza TVN nie wypuści tak łatwo Magdy. Jej odejście oznaczałoby wielkie straty dla stacji – Kuchenne rewolucje są jednym z najlepiej zarabiających programów w portfolio:

Wiem, że Magda dostała wiele razy propozycje z różnych kanałów, żeby przeszła. Ona kocha miejsce, w którym pracuje. Wielki szacunek. To, co robi, robi świetnie. Ma rekord oglądalności. Myślę, że nie powinna zmieniać. Nie to, że się boję, ale myślę, że ona się świetnie czuje tam, gdzie jest.

Cała rozmowa poniżej.


Magda Gessler oceniła Mateusza Gesslera

Magda Gessler oceniła Mateusza Gesslera

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler, Waldemar Kozerwaski - Bal Fundacji TVN 2022

Magda Gessler, Waldemar Kozerwaski - Bal Fundacji TVN 2022

Komentarze

 • Znów będę oglądał TWN ! pisze:

  Komu dziękować ,ze kucharka „ Włosy w zupie” bo wielka niby dama – tylko która z czterech – czepka nie nakładała a jaką „ mundrą” udawała , nareszcie zniknie TVN ! Teraz kolej na „perfekcyjną” gwizdkę od siedmiu boleści !

 • Lidia pisze:

  Znacznie gorzej oceniam p.Ohme czy p.Rozenek,strach otworzyć lodówkę czy któraś z nich nie wyskoczy, prezentują tak słaby poziom i są irytujące!!!! szkoda programów!!!

 • Gośćwojtas pisze:

  Reportaż o niczym poziom zero

 • Gość pisze:

  Mateusz Gessler jest wrednym, chamskim mężczyzna. To co on wyprawia w swoim programie, przechodzi ludzkie pojęcie! Bardzo się dziwię, że jeszcze do tej pory nie dostał w łeb patelnia od któregoś z kucharzy! Jego polski język też jest nie wiadomo z jakiego podwórka.

  • Gość pisze:

   A to jest wszystko reżyserowane 🤣😂🤣dlatego przecież poprzedni prowadzący odszedł, no nie chciał już dłużej tak się kreować 🤣😂🤣

 • MONIK pisze:

  Ci ludzie jeżeli to prawda że tak uwielbiają jej program . Zachowuje się brutalnie, prostacko. Za frajer się nazre. Stara, cwana baba i jeszcze kabze sobie nabija. Ja jej programu nie oglądam, bo się tym programem brzydzę.

 • Gość pisze:

  Też zauważyłam że była pod wpływem

  • Gość pisze:

   Lubie ogladac Magdy program i sprawia mi to wielka przyjemnosc. A komu zal ze przy obiadku pokropi sobie alkoholem na lepsze trawienie. Zazdrosnicy

 • Gość pisze:

  Czy ostatnio w Master chef gwiazda nie była pod wpływem ?

 • Gość pisze:

  Po co drążycie temat przejścia Magdy do Polsatu? Sama zainteresowana powiedziała, że nie odejdzie z TVNu

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×