W Magdzie Gessler aż się zagotowało jak zobaczyła, co wypisują pod adresem jej ciężarnej córki! Ale dała im popalić

Magda Gessler, Lara Gessler w ciąży

Magda Gessler, Lara Gessler w ciąży

Magda Gessler stanęła w obronie córki po tym, jak przeczytała nieprzyjemne komentarze pod jej adresem na Instagramie Jastrząb Post. Gwiazda nie oszczędziła internautów.

Magda Gessler jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Gwiazda zaskarbiła sympatię dzięki programowi Kuchenne rewolucje. Od dekady pomaga przedsiębiorcom stanąć na nogi, co zwykle kończy się sukcesem. Restauratorka z uwagi na to, że przez większość roku jest w podróży, musi mieszkać w hotelach. Niedawno wyjawiła, że ma specjalne wymagania co do miejsc, w którym się zatrzymuje. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Gwiazda TVN od lat prowadzi także własne biznesy, przez co nie może narzekać na nudę. Mimo tego udało jej się ułożyć życie prywatne. Związana jest z Waldemarem Kozerawskim, który jest lekarzem medycyny rodzinnej i estetycznej. Mężczyzna na co dzień mieszka w Toronto, jednak kilometry nie stanowią dla zakochanych problemu. Magda jest także matką Tadeusza oraz Lary.

Magda Gessler stanęła w obronie ciężarnej Lary Gessler

Gwiazda TVN-u spełnia się również w roli babci. Dwa lata temu na świecie pojawiła się jej wnuczka Nena. Niebawem rodzina Gesslerów ponownie się powiększy, ponieważ Lara ogłosiła, że jest w drugiej ciąży.

Córka Magdy podczas dzisiejszego wieczoru zadebiutowała z brzuszkiem na salonach. 33-latka wybrała się na galę Elle Style Awards i skradła uwagę fotoreporterów. Na ściance towarzyszył jej mąż Piotr Szeląg. Na Instagramie Jastrząb Post zamieściliśmy zdjęcie i filmik z wydarzenia, na którym para wręcz „tonie” w blasku fleszy.

Większość komentarzy to same pochwały pod adresem pięknej przyszłej mamy, ale nie zabrakło też kilku mniej przyjemnych wpisów:

  • Czy tylko ja tu widzę ciężarną żyrafę?
  • No coś mi tu nie zagrało… ale bardzo ich lubię.

Obojętna na tego typu słowa nie pozostała znana z ciętego języka Magda. Restauratorka odpowiedziała wszystkim złośliwym:

To jest piękno, to jest… cudowna kobieta. Pięknych ich dwoje.

Gwiazda postanowiła także odpowiedzieć na komentarz, w którym jedna z osób zapytała, „czy Lara jest znana jedynie z popularnej mamy, czy posiada też własne projekty”. Musimy przyznać, że tak zdenerwowanej królowej TVN dawno nie widzieliśmy:

Sama sobie buduje. Mama tu nie ma nic do rzeczy. Ja mam problem z jej niezależnością. Zawiść kopie i nie wróży ci fajnych przeżyć 🙁 Masakra – skwitowała mama Lary.

Trudno się dziwić, bo Lara już dawno zbudowała własne nazwisko w branży i nigdy nie chciała podpierać się sławną mamą. Wręcz odcinała się od sukcesów rodziny. Sama od ponad 10 lat jest właścicielką i prowadzi najbardziej znaną w Polsce cukiernię Słodki Słony. Ma na koncie bestsellerowe książki kucharskie a także prowadzi z powodzeniem własne studio kulinarne. Ostatnio też bardzo intensywnie zaangażowała się w pomoc Ukrainie i uchodźcom oddając im swoje studio, które codziennie karmi potrzebujących emigrantów. Jest też jedną z najbardziej wpływowych influencerek. Jej fani cenią ją nie tylko za styl ale również za to, że próżno w jej życiu szukać skandali.
Dlatego zupełnie nas nie dziwi, że mama Lary zareagowała z tak zdecydowany sposób na zarzuty. Dla nas Magda to mama na medal! Każdy chciałby taką mieć! Taka matka to skarb! Zgadzacie się?


Magda Gessler staje w obronie Lary Gessler

Magda Gessler staje w obronie Lary Gessler

Magda Gessler i Lara Gessler

Magda Gessler i Lara Gessler

Lara Gessler i Piotr Szeląg na ELLE Style Awards 2022 | fot. AKPA

Lara Gessler i Piotr Szeląg na ELLE Style Awards 2022 | fot. AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×