Szukaj

Magda Gessler tłumaczy się z błędów w postach na Instagramie. Czy publikuje je będąc pod wpływem alkoholu? [WIDEO]

Magda Gessler dorobiła się armii fanów, którzy uwielbiają jej kolorową osobowość. Sporą popularnością cieszą się jej pełne literówek posty na Instagramie. Niektórzy sugerują, że restauratorka publikuje je będąc pod wpływem alkoholu. Co na to gwiazda?
Magda Gessler Instagram błędy

Magda Gessler na Instagramie publikuje posty samodzielnie i wtedy, kiedy ma na to ochotę. Gwiazda TVN-u nie korzysta z porad ekspertów od portali społecznościowych, nie za bardzo przejmuje się także ewentualnymi literówkami, które co jakiś czas pojawiają się we wpisach jakie dołącza do zdjęć. Posty restauratorki są spontaniczne i nieprzewidywalne, czyli dokładnie takie same jak ich autorka.

Okazuje się, że swoje wpisy Gessler często zamieszcza w niesprzyjających jej warunkach:

Ja niczego nie planuję. Ja to czuję. Wiem, że będę zaraz z wami, więc to pisze. To jest taki bardzo temperamentny Instagram. Widzę mak, który jest przepiękny i pasuje do koloru mojej pomadki, akurat jestem malarką, więc robię kompletne absurdy, powtarzam te same zdjęcia parę razy. Mam w nosie, co o tym myślą. Ja to robię tak jak czuję. Jak robię błędy to tylko dlatego, że robię to, bo jestem w samochodzie, który jedzie 200 km na godzinę i nie trafiam w klawisze. Bo jestem po “Kuchennych Rewolucjach” i ręka jest tak zdrętwiała, że ciężko jest jej trafić w cokolwiek. To nie jest niebezpieczne. Ja się bardzo dobrze czuję, to stabilny samochód.

Niektórzy sugerują, że Magda publikuje swoje wiadomości do fanów będąc pod wpływem alkoholu. Ulubienica widzów stanowczo zdementowała tego typu spekulacje. Gwiazda otwarcie przyznała, że ze względu na ogromną ilość pracy i mnóstwo programów, które nagrywa, nie ma nawet czasu nawet na symboliczną lampkę wina:

Przy takiej intensywnej pracy: “MasterChef”, “Kuchenne Rewolucje”, “Kuchenne odkrycia Magdy Gessler”, Food Networ, “Sexy kitchen”, podróże Magdy Gessler, teraz nowy program “Kuchenne Rewolucje we Włoszech”, to wydaje mi się, że trzeba zachować ogromną higienę i dietę, żeby móc to wszystko zrobić. I tak jestem nakręcona, i tak nie muszę niczego brać.

Zazdrościcie Magdzie takiej energii?

Zobacz: Magda Gessler chwali się imponującym biustem w rozmiarze D! Swoim seksownym tańcem rozpaliła cały internet! To trzeba zobaczyć! [WIDEO]

Zobacz: Policja na planie “Kuchennych rewolucji”! Takiej afery z udziałem Magdy Gessler jeszcze nie było!

Zobacz: To koniec małżeństwa Lary Gessler! Córka gwiazdy TVN-u rozwiodła się na pierwszej rozprawie sądowej!


Magda Gessler z Marcinem Tyszką sprzed 25 lat

Magda Gessler z Marcinem Tyszką sprzed 25 lat

Magda Gessler pokazała się w różowych włosach

Magda Gessler pokazała się w różowych włosach

Magda Gessler na plaży

Magda Gessler na plaży

Magda Gessler otworzyła restaurację w Londynie

Magda Gessler otworzyła restaurację w Londynie

Magda Gessler - wiosenna ramówka TVN Lifestyle

Magda Gessler - wiosenna ramówka TVN Lifestyle

scena z: Magda Gessler, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

scena z: Magda Gessler, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Magda Gessler – TVN wiosenna ramówka 2019

Magda Gessler – TVN wiosenna ramówka 2019

Czy byłeś/aś kiedyś w restauracji Magdy Gessler?

×