Magda Gessler oceniła nowy związek swojej córki! Lara nie powiedziała jej wszystkiego [WIDEO]

Magda Gessler i Lara Gessler

Magda Gessler i Lara Gessler

Magda Gessler skomentowała nowy związek Lary. Córka restauratorki jest zakochana, a wybrankiem jej serca jest ceniony warszawski prawnik. O miłości młodej gwiazdy Magda opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Lara Gessler jest zakochana. Córka Magdy Gessler niedawno rozwiodła się z mężem, a chwilę później odnalazła miłość u boku przystojnego warszawskiego prawnika. Para przez długi czas nie potwierdzała łączącej ich relacji. Dopiero na tegorocznym Balu TVN-u zakochani rozwiali wątpliwości, pojawiając się razem na czerwonym dywanie.

Zobacz: Bal TVN 2019: Lara Gessler pokazała swojego nowego partnera! To był wielki i bardzo romantyczny debiut pary

Magda Gessler skomentowała nowy związek córki Lary

Po szeroko komentowanym balu charytatywnym, pod adresem Lary padło mnóstwo komplementów. Małgorzata Rozenek bez dłuższego namysłu przyznała, że to córka Magdy była najpiękniejszą gwiazdą wieczoru. Ciężko się z nią nie zgodzić, bowiem Lara prezentowała się nienagannie. Dawno nie wyglądała tak rewelacyjnie, a wszystko to jest zasługą miłości, o czym Magda Gessler opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką:

Ona pracowała nad tym. To są ćwiczenia, to też jest dobry partner, nowa miłość. To też są nowe wyzwania zawodowe, które robi genialnie. Jest fantastycznym influencerem. Ona sama siebie kreuje i nie pozwoli na ten teren wkroczyć absolutnie nikomu.

Magda zdradziła także, że Lara nie zdradza jej zbyt wielu swoich sekretów z życia prywatnego, podobnie zresztą jak jej syn, Tadeusz Muller:

Lara jest bardzo dyskretna jeśli chodzi o życie osobiste. Powiem szczerze, że my nie mamy takich plotek, na temat tego. Lara jest skryta i zamknięta, więc my nie plotkujemy. Możemy rozmawiać, tak ogólnie, o jakimś temacie, natomiast na pewno Lara nie jest osobą, która dzwoni i się zwierza, absolutnie nie. Ani Tadeusz. Jesteśmy wszyscy bardzo waleczni sami ze sobą. I to musi być jakaś tragedia, żeby któreś z nich zadzwoniło. Nie zdarzyło mi się.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Magda Gessler chudnie w oczach! Na najnowszym zdjęciu ma sylwetkę, jak modelka! To zasługa banalnej diety


Lara Gessler z partnerem – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Lara Gessler z partnerem – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Z kim spotyka się Lara Gessler?

Z kim spotyka się Lara Gessler?

Lara Gessler i jej nowy partner zamieszkali razem

Lara Gessler i jej nowy partner zamieszkali razem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×