Zapytaliśmy Magdę Gessler o świąteczne prezenty dla wnuków. Jej reakcja? „Nie będę pieprz*yć. Mówię szczerze”

Magda Gessler o świętach

Magda Gessler o świętach

Magda Gessler o przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. Gwiazda opowiedziała o rodzinnym show, które pokaże TVN i zdradziła, co znajdzie się na jej świątecznym stole. Najciekawiej odpowiedziała na pytania o prezenty dl wnuków.

Za niecały miesiąc Wigilia, a to oznacza, że w domach wielu gwiazd przygotowania do świąt ruszyły pełną parą. Jedną ze znanych rodzin, która co roku z rozmachem obchodzi Boże Narodzenie, jest rodzina Gesslerów. Magda, Lara i Tadeusz co roku dzielą się przepięknymi zdjęciami z celebrowania wspólnych chwil przy choince. Nie zapominają też o fanach dobrych smaków, przygotowując okolicznościowe oferty dla swoich klientów.

W tym roku Gesslerowi pokażą jeszcze więcej niż dotychczas, bo zaproszą na święta kamery TVN-u. Magda zdradziła reporterce Jastrząb Post szczegóły show zatytułowanego Święta u Gesslerów. Przy okazji opowiedziała o swoich przygotowaniach do Gwiazdki. Tradycyjnie zaskoczyła szczerym wyznaniem.

Magda Gessler o przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia

Gwiazda uchyliła nam rąbka tajemnicy o bożonarodzeniowym programie, którego już teraz nie może doczekać się wielu jej sympatyków:

Będę na Wigilię z Wami. O godzinie 20, 24.12 zaczynamy wigilią Gesslerów. Z moją córką, moim synem, moim ojcem i naszymi gośćmi, pokazujemy całej Polsce, jak może wyglądać Wigilia z Magdą Gessler i jej rodziną.

Co obowiązkowo znajdzie się na wigilijnym stole w domu Gessler?

Karp faszerowany po żydowsku z chrzanem, w galaretce z malagi, z migdałami. Ryba faszerowana biszkoptem i chałką.

Gdy zapytaliśmy Magdę o prezenty dla wnuków, odpowiedziała z rozbrajającą szczerością:

Jeszcze nie przygotowała. Babcia robi to w locie w samolocie. Nie będę pie*rzyć głodnych kawałków. Po prostu mówię szczerze.

I za to cenimy Magdę!


Magda Gessler - święta Bożego Narodzenia u polskich gwiazd 2017

Magda Gessler - święta Bożego Narodzenia u polskich gwiazd 2017

Magda Gessler – Boże Narodzenie, święta 2018

Magda Gessler – Boże Narodzenie, święta 2018

Święta Magdy Gessler

Święta Magdy Gessler

Komentarze

 • Gość pisze:

  Trochę słabo kupować prezenty dla wnuków na ostatnią chwilę. Pytam wcześniej co moi by chcieli i zamawiam z wyprzedzeniem, żeby kurier zdążył dowieźć. Starszy zażyczył sobie tablet, a młodszy samochód na akumulator toyz. Widujemy się tylko kilka razy w roku, więc prezenty muszą być porządne.

 • Gość pisze:

  Jak nie masz ochoty oglądać M. Gesler i jej rodziny to jest jeszcze pilot którego nie wahaj się użyć

 • gość pisze:

  To jakaś kpina.Kogo obchodzi wigilia tych panstwa.Każdy ma swoją i wie jak ją urządzić

 • Gość pisze:

  No nie. Nie chrzczą dzieci a będą pokazywać Wigilię. Przecież to katolickie święto Narodzenia Jezusa. Kopnijcie się w łeb co robicie. Kto to g….. będzie oglądał. Kogo interesuje wigilia niewierzących. Jakieś jaja.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×