Magda Gessler na inflacji zbija jeszcze większe kokosy! Brzmi nierealnie? To posłuchajcie jej tłumaczenia [WIDEO]

Magda Gessler o inflacji

Magda Gessler o inflacji

Magda Gessler o inflacji. Gdy gwiazdy narzekają na trudną sytuację, ona wręcz chwali się sukcesami. Rosnące ceny jeszcze bardziej umocniły jej pozycję na rynku. Gwiazda wyznała brutalną prawdę na temat Polaków.

Inflacja rośnie w zastraszającym tempie, dając Polakom coraz bardziej po kieszeniach. Ceny energii czy produktów, które mocno poszybowały do góry, przekładają się na funkcjonowanie wielu biznesów. Odczuła to na własnej skórze Małgorzata Rozenek, która prowadzi markę odzieżową, czy Mateusz Gessler. Kuzyn Magdy wyznał nam niedawno, że musiał nieco zmodyfikować menu, by klienci nie wydawali fortuny na swoje ulubione dania.

Próbuję nie podnosić cen. Ale próbuję, bo to się nie udaje. Inflacja jest ogromna. Jeżeli nie chcemy oszukiwać gościa, to musimy podnieść ceny. Jak nie podniosę cen, to albo wezmę gorszy produkt, albo wydam go mniej niż zazwyczaj. Nie chcę tego. Więc muszę trochę podnosić, albo zmieniać karty. To jest wyzwanie. To jest problem – powiedział nam kilka tygodni temu.

A jak w czasie inflacji mają się biznesy Magdy Gessler? Restauratorka wyznała reporterce Jastrząb Post, że problemy, które dotykają większość właścicieli knajp, raczej są jej obce.

Magda Gessler o cenach w restauracjach w czasie inflacji

Prowadząca Kuchenne rewolucje zdradziła nam swój przepis na sukces. Okazuje się, że Polacy wciąż chętnie wydają pieniądze, ale dotyczy to głównie zamożniejszej części społeczeństwa, która nie odmawia sobie drogich przyjemności.

Gessler zbudowała prawdziwe imperium, a jej restauracje dzięki wysokiemu poziomowi serwowanych potraw i obsługi, są wręcz oblegane. Podobnie sprawy się mają w przypadku hoteli czy drogich marek odzieżowych. A przynajmniej tak uważa Magda:

Wszystkie dobre restauracje mają teraz więcej gości. To jest taka selekcja. Sprzedają się najdroższe hotele, najdroższe podróże, najlepsza i najdroższa moda. Nie ma miejsca dla ludzi, którzy są żadni.

Gwiazda przyznaje, że nie zawsze jest to sprawiedliwe, ale dobrze usytuowane osoby zawsze będzie stać na luksusowy styl życia:

Kryzys zawsze czyni takie wybory, nie zawsze są one sprawiedliwe, ale są bezwzględne.

Przypomnijmy, że ulubienica widzów TVN-u prowadzi m.in. polecany w przewodnikach Michelin U Fukiera i Słodki Słony, w którym przykładowo za drożdżówkę z czarną porzeczką zapłacimy 19 złotych. Poniżej cała rozmowa z Gessler o inflacji.


Magda Gessler w restauracji

Magda Gessler w restauracji

Magda Gessler na otwarciu restauracji

Magda Gessler na otwarciu restauracji

Magda Gessler słusznie nie przyznała restauracji

Magda Gessler słusznie nie przyznała restauracji "Wyszynk z szynką"

Komentarze

 • Anna pisze:

  Uwazam, że już dość tej pani Magdy G. Nie tylko p.Magda umie gotować.Po drugie to są za drogie dania na przecietnego obywatela.Ona sobie nawet nie zdaje sprawy,jak ludzie bieduja.Ma wszystko za darmo.Telewizja ja ubiera, wyżywi,uczesze itp.Co ona może wiedzieć o życiu w biedzie.Umiala się ustawić na starość.W młodości nie była taką rozpoznawalną panią.Byla zwykłym prostym skromnym człowiekiem z problemami jak każdy.Szkoda, że pieniądze zmieniają człowieka.😒

  • Gość pisze:

   Ale kokosy zbiera żeby miała za co i zczym jechać go Kanady do kochasia jest wstrętna i jak by mogła to by wszystkich ze skóry obdarla fałszywa baba

 • GośćEdyta pisze:

  Przecież każdy tak może. Nie ma coxazdrościć, tylko brać się do roboty.

 • misia pisze:

  swoją wypowiedzią upokorzyła wszystkich którzy ciężko pracują,opiekują się dziećmi/sama oddała Larę ojcu/rodzicami i nikt za nich ni płaci za nic-muszą sami dawać sobie radę-oby p.Magda nigdy nie musiała być „żadną”

 • misia pisze:

  nie ma miejsca dla ludzi,którzy są żadni-słowa p.Magdy bardzo mnie zabolały.Nie jem w żadnych restauracjach,nie wyjeżdzam na wczasy/nie mówiąc o drogich hotela/ bo mam chore dziecko i opiekuję się ojcem po udarze-moja pensja i emerytura ojca z trudem starcza na przeżycie-oby p.Magda nigdy nie musiała doświadczyć bycia „żadną”

 • Gość pisze:

  Zeby to ugotowała coś bez zabijania zwierząt ….mięsożerna pusta pani.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×