Magda Gessler miażdży Polsat: „Ta publiczność mnie nie interesuje”. Oberwało się też szefostwu stacji. Gorzkie słowa o konkurencji

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała o krążących od miesięcy plotkach. Czy kiedykolwiek zrezygnuje z pracy w TVN? Jej słowa o konkurencji nie pozostawiają złudzeń. 

Magda Gessler to jeden z największych autorytetów kulinarnych w Polsce. Znana restauratorka od ponad dekady prowadzi Kuchenne Rewolucje, które niezmiennie gromadzą przed telewizorami prawdziwe tłumy.

Jej zadaniem jest pomoc podupadającym lokalom i podniesienie ich z finansowego kryzysu. W związku z tym nie tylko dzieli się własnymi przepisami i odmienia wnętrze odwiedzanych miejsc. Często także rozwiązuje wewnętrzne konflikty, które zazwyczaj są podłożem wszelkich niepowodzeń właścicieli kulinarnych biznesów. Tym samym wielokrotnie udowodniła, że jest też świetnym psychologiem.

Magda pojawia się też w roli jurorki w programie MasterChef. To właśnie przed jej szczerą opinią drżą uczestnicy kulinarnego show. Nie zwykła bowiem gryźć się w język i z bezbłędną szczerością ocenia ich poczynania w kuchni. Fani pokochali ją nie tylko za ogromną wiedzę, ale przede wszystkim charakter. Ma w sobie ogrom energii, którą potrafi przekazać także widzom, a nieraz zdarzyło jej się przed kamerami zakląć jak szewc.

Magda Gessler o rozstaniu z TVN. Dlaczego nigdy tego nie zrobi?

Latem po tym, jak wiadomo było, że Edward Miszczak pożegnał się z TVN, pojawiły się również podobne doniesienia o Magdzie Gessler. Szybko jednak zdementowała krążące w tabloidach plotki.

Magda z TVN jest związana od kilkunastu lat. Wiadomo, że prowadzone przez nią Kuchenne rewolucje od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością i gromadzą przed telewizorami ogromną widownię. Jest to jeden z przynoszących największe zyski reklamowe formatów emitowanych na antenie stacji.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post gwiazda przyznała, że nie ma zamiaru zmieniać pracodawcy. Konkurencja jej nie interesuje. Uważa, że włodarze stacji nie trafiają w jej gust:

Ja wierzę w filozofię TVN-u, poza tym jestem osobą wierną. Publiczność Polsatu w żaden sposób mnie nie interesuje w takim sensie, że to nie jest moja publiczność, a filozofia stacji jest mi obca.

Jak restauratorka czuje się w TVN-ie?

Ja się bardzo dobrze czuję w TVN-ie. Lubię zmiany, ale na dobre.

Jesteście fanami Magdy Gessler?


Magda Gessler wyprawiła urodziny wnuczce

Magda Gessler wyprawiła urodziny wnuczce

Magda Gessler, Waldemar Kozerwaski - Bal Fundacji TVN 2022

Magda Gessler, Waldemar Kozerwaski - Bal Fundacji TVN 2022

scena z: Magda Gessler, fot. AKPA

scena z: Magda Gessler, fot. AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×