Szukaj

Magda Gessler i jej dzieci mają uroczy rytuał! Tylko u nas wywiad z Magdą i jej synem Tadeuszem. Nie uwierzycie od czego zaczynają rozmowy [WIDEO]

Magda Gessler dzieci biznes Lara gessler

Magda Gessler i Tadeusz Gessler o relacjach rodzinnych

O relacji Magdy Gessler z jej dziećmi sporo mówi się ostatnio w mediach. Jak wyglądają naprawdę? Córka gwiazdy, Lara Gessler i jej syn, Tadeusz Muller, zaczynają własne kariery w show-biznesie i są narażeni na nie zawsze przychylną prasę. Okazuje się jednak, że w złośliwych doniesieniach mediów jest bardzo mało prawdy. Jak naprawdę wyglądają rodzinne relacje u Gesslerów?

W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską restauratorka i jej syn zdradzili wiele smaczków z domowego ogniska. Tadeusz wyjaśnił, że chciał pracować z mamą, ale musiał najpierw „znaleźć siebie”:

To był naturalny proces. Robiłem swoje rzeczy, uczyłem się, pracowałem w swoich miejscach i teraz jest taki moment, że zbliżamy się trochę, żyjemy ze sobą więcej i to bardzo fajny moment.

Gwiazdy obgadały Larę Gessler. Najwięcej smaczków zdradził jej mąż [WIDEO]

A jak reagowała na to Magda?

Starałam się być dość racjonalna i mało histeryczna, ale to zawsze boli. Stwierdziłam jednak, że jeżeli on sam siebie nie zbuduje, to nie stanie obok mnie. To jest mężczyzna, który ma dla mnie autorytet, przejął to po swoim ojcu w sposób bardzo energetyczny. Jest bardzo mądry, dużo nad sobą pracuje, jest ciekaw świata, jest bezkompromisowy. Mówi swoją wersję bez podlizywania mi się, nie próbuje wejść „w łaski” sławnej mamy. To wszystko bardzo mi imponuje i bardzo zbliżyło nas do siebie. To bardzo dobry czas.

Tadeusz był niegdyś również bardzo skryty. Jego wizerunku nie sposób było znaleźć w social mediach czy innych portalach internetowych. Dlaczego tak bronił się przed uwagą?

Miałem przyjemną strefę komfortu i rzeczywiście ten wizerunek fajnie jest mieć schowany, ale teraz się dzielimy. Mam też chciała się trochę podzielić i jest bardzo fajnie. Drogi dochodzenia do biznesu restauracyjnego nie były takie proste, zbaczałem w różne strony, ale w końcu znalazłem się w gastronomii takiej poważnej. Ważne jest to, żeby mama nie czuła żadnej projekcji i poczucia winy, że nas zaniedbuje. Musimy dać jej komfort i powinno tak być w każdej rodzinie.

Ktoś wdarł się do restauracji Magdy Gessler z siekierą! Szaleniec zostawił za sobą zgliszcza

Uroczy rodzinny rytuał Magdy Gessler i jej dzieci

Każda rodzina ma swoje własne zwyczaje, tradycje i rytuały. Okazuje się, że w domu Magdy Gessler rozmowy telefonicznej nie rozpoczyna się od „jak się masz”, tylko od „co jesz?”! Dlaczego?

Komunikacja emocjonalna, nie „co słychać”, ale „co jesz” wiele mówi. Mama dzwoni, mówi co je i od razu wiem z kim je, jak się czuje, czy miała dobry dzień, czy odpoczęła czy nie odpoczęła. Jedzenie jest próbą dawania sobie przyjemności w trudnych momentach, jest przerywnikiem w momentach, w których trzeba się zregenerować.

Tadeusz Gessler o swoim autorskim programie

Przy okazji Tadeusz wyjawił również o czym będzie jego nowy program, który niedługo wystartuje na antenie Food Network:

Robię program o warzywach i te warzywa są najciekawsze w moim życiu. Nie dość, że są piękne – uważam, że są piękniejsze niż kwiaty – to jeszcze można je zjeść. Warzywa są dla mnie najfajniejsze. To będzie ten program. Same warzywa, ale jedzenie normalne dla wszystkich, w kreatywnej formie. Po warzywach się dobrze czujemy, jest energia, która sprawia, że mamy siłę do życia.

Będziecie oglądać? 😉

Rozwścieczona Magda Gessler zrównała tabloidy z ziemią! Nawet w „Kuchennych Rewolucjach” nie była nigdy tak ostra!

Przed Larą Gessler poważna operacja! Córka Magdy Gessler nie ukrywa niepokoju [WIDEO]

Magda Gessler nigdy nie zdradziła tak wiele o swoich dzieciach! Lara to niezłe ziółko, a Tadeusz?


Tadeusz Muller – syn Magdy Gessler

Tadeusz Muller – syn Magdy Gessler

Tadeusz Muller zdjęcia

Tadeusz Muller zdjęcia

Tadeusz Muller Wikipedia syn Gessler

Tadeusz Muller Wikipedia syn Gessler

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×