Maffashion sporo schudła. Teraz przestrzega przed dietą, dzięki której jej sylwetka cieszy oko [WIDEO]

Maffashion zdradza, jak schudła

Maffashion zdradza, jak schudła

Jak schudła Maffashion? Gwiazda internetu zdradziła, jak udało się jej osiągnąć wygląd, którym może pochwalić się obecnie. Zaznaczyła przy tym, że nikomu nie poleca swojej "diety".

Maffashion (Julia Kuczyńska) z show-biznesem związana jest od dekady. Zaistniała dzięki blogowi, na którym publikowała swoje pomysły na stylizacje. Grono fanów jej spojrzenia na modę było na tyle duże, że w krótkim czasie stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych, a tym samym wpływowych twarzy rodzimej blogosfery. Dziś jej profil na Instagramie śledzi prawie 1,5 miliona internautów, co plasuje ją w czołówce najchętniej podglądanych kont w polskim internecie.

W social mediach Maff chętnie publikuje nie tylko posty związane z modą, ale także angażuje się w akcje społeczne i dzieli szczególnymi momentami z domowego zacisza. Ostatnio gwiazdą jej publikacji jest synek Bastian, który ma 2 lata. Fani uwielbiają treści młodej mamy, podobnie jak podziwiają jej błyskawiczny powrót do formy.

Influencerka w krótkim czasie po porodzie odzyskała szczupłą sylwetkę. Jak tego dokonała?

Jak schudła Maffashion?

Reporterka Jastrząb Post zapytała Julię, jak udało się jej uzyskać taką sylwetkę, jaką prezentuje obecnie. Jej odpowiedź nie napawa optymizmem:

Ostatnio mam dużo stresu. Ale tej diety nie polecam – zdradziła.

Dodała, że zawsze była bardzo wysportowana:

Przez całe życie byłam wysportowana i miałam kontakt ze sportem. Nawet jak byłam w ciąży, to ćwiczyłam do momentu, kiedy mogłam, i w którym ten brzuch jeszcze nie przeszkadza. Obecnie korzystam z cateringu, poruszam się, ale wcale nie ma tego tak dużo.

Aktywności związane z macierzyństwem sprawiają, że Maffashion ciężko jest przybrać na wadze:

Przy dziecku, które jest tak żywiołowe jak moje dziecko, to ten ruch cały czas jest.

Cała rozmowa poniżej.


Maffashion - pokaz TOUS

Maffashion - pokaz TOUS

Maffashion - pokaz TOUS

Maffashion - pokaz TOUS

Maffashion w tej samej kreacji, co Agnieszka Woźniak-Starak

Maffashion w tej samej kreacji, co Agnieszka Woźniak-Starak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×