Maffashion w ostatnim wywiadzie o związku z Fabijańskim. Gdy z nią rozmawialiśmy, nie byli już parą. Tak wtedy mówiła o ich wspólnej przyszłości

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion – kilka dni przed ogłoszeniem rozstania z Sebastianem Fabijańskim – wypowiedziała się na temat ślubu. Co powiedziała Jastrząb Post?

Maffashion Sebastian Fabijański od 2019 roku byli parą. Wychowywali razem syna Bastiana. Wczoraj gwiazda niespodziewanie wyjawiła, że jej związek z popularnym aktorem i raperem zakończył się kilka tygodni temu.

Rozstałam się z Sebastianem około trzy tygodnie temu. W planie było powiedzenie tego wspólnie (…) Komuś zależało na tym, aby uprzedzić jakikolwiek mój komunikat, tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia mojej wersji, aczkolwiek chce od razu podkreślić, nie mam zamiaru komentować, prać brudów, to nie jestem ja. Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna i jeśli chodzi o związki, to ten też nie był medialny. Mogę tylko dodać, że nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem, wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był – powiedziała.

Kilka dni przed tym oświadczeniem, reporterka Jastrząb Post miała szansę z nią porozmawiać. Padło wówczas pytanie na temat ślubu z Sebastianem. Co nam powiedziała?

Maffashion o ślubie z Sebastianem Fabijańskim. Co powiedziała?

Nasza reporterka poprosiła ją o komentarz ws. ślubu Karoliny Pisarek.

Nie dało się nie zobaczyć. Nie byłam zaproszona, ale ja nie jestem koleżanką z Karoliną. Znamy się tak branżowo. Najważniejsze, aby podobał się parze młodej, rodzinie i aby to oni spędzili ten czas wyjątkowo najpiękniej na świecie i tak jak im w serduchu gra. Nie mój styl.

Następnie powiedziała nam, że nie planuje ślubu i w ogóle o nim nie myśli.

Ja trochę inaczej planowałabym swój ślub kiedyś w przyszłości, ale ogólnie nie planuję ślubu. Nie tak, jak Karolina. Tam było dużo wszystkiego, było bardzo różowo. Pewnie zrobiłabym coś innego, coś bardziej w moim stylu. Ale nie umiem teraz powiedzieć czegokolwiek, bo to jestem potem wyciągane, są różne deklaracje, a kobieta zmienną jest i w życiu różnie bywa. Ja na chwilę obecną w ogóle nie myślę o ślubie i na tym poprzestańmy.

Na czym w takim razie skupia się Maff?

Praca. Dziecko. Wykańczanie domu, mieszkania. Taka proza życia.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Maffashion

Maffashion

Sebastian Fabijański - Plan teledysku

Sebastian Fabijański - Plan teledysku "Bies" | fot. AKPA

Maffashion z synem Bastianem

Maffashion z synem Bastianem

Komentarze

 • MIMI pisze:

  ta co się zawsze wypowie na kazdy temat, cięzko czasem zrozumieć ten bełkot ale zawsze mozna na nia liczyc „nie wiem ale się wypowiem”

 • Gość pisze:

  Moim zdaniem dziewczyna ma dobrze poukładane w głowie . Ktoś Ją krytykuje za pracę ale uważam, że znakazła sposób na siebie.

 • Gość bercik pisze:

  Epidemia głupoty po co idzie. Przewidywali.

 • Gość pisze:

  Idiotyczne do bólu żeby płacić ludziom za wyginanie się do kamery i gadanie głupot ! Niech weźmie się prawdziwą pracę no tak ale za prawdziwą pracę płaci się grosze…Ten świat zwariował …

  • Alex pisze:

   A ty co robisz wartościowego,czy w ogóle coś robisz,że pouczasz innych.Moze ona robi to co lubi,a widać,że zyski z tego ma,więc niech każdy robi to,co uważa i nie komentuje i krytykuje innych.

 • PrawdaBoli pisze:

  Twoje życie to social media i to je kochasz najbardziej. Zero prywatności codziennie tylko sesje i napinanie się do kamery. Nie wytrzymał bym nawet miesiąca

 • Gość Goga pisze:

  Nie trzeba być geniuszem aby wpaść na to co się stało w ich relacji. Fabijański dymal Rafale. Mając u boku taka laskę, wolał to małe, umięśnione coś z cyckami i kutasem.

  • Monika pisze:

   Było odwrotnie, to o czym Ty piszesz ma każdego dnia…był tam DLA TYCH MOMENTÓW JAKICH NIE MA KAŻDEGO DNIA❗️

  • Monika pisze:

   To Rafa jego…

  • Gucio pisze:

   Sebuś dymał Rafała i zamiast minety robił Rafalalowi loda. A później Rafalal zapinał sebusia od tyłu w kakaowca

 • partner kardynała Dziwisza pisze:

  A papież Paweł VI zabawiał się z młodym księdzem Peatzem ( czytaj artykuł „Kuszenie w cieniu katedry” ) i się nie wstydził. Nawet święci mają pokusy.

  PS. To nie są jaja. A abp Paetz mi teraz macha z nieba i kibicuje z Matką Boską z którą popija drinki.

 • Monika pisze:

  Czyli KŁAMCZUCHA❗️

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×