Szukaj

Maffashion martwi się o zdrowie psychiczne Madzi z „Big Brothera”! Ostrzegła ją przed oszustami w show-biznesie! [WIDEO]

Maffashion o karierze Madzi z Big Brothera

Maffashion o karierze Madzi z Big Brothera

Maffashion oceniła szanse Madzi Wójcik na karierę. Jak pomaga zwyciężczyni Big Brothera stawiać pierwsze kroki w show-biznesie? Zobacz, co gwiazda blogosfery powiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Madzia Wójcik okazała się zwyciężczynią powracającego po 11 latach przerwy programu Big Brother. 31-latkę z Londynu w decydującej walce dopingowali jej sławni znajomi, do których zalicza się mega gwiazda Instagrama – Maffashion. Okazuje się, że dziewczyny znają się od dawna, mają dobry kontakt, a co najważniejsze – mogą na siebie liczyć.

Maffashion w rozmowie z naszą reporterką skomentowała wielki sukces Madzi. Blogerka, która zasady panujące w show-biznesie ma w jednym palcu, przyznała, że jako jedna z czołowych postaci branży rozrywkowej, chce przestrzec Wójcik przed złymi osobami jakie wkrótce pojawią się u jej boku:

Została rzucona na głęboką wodę i to jest dopiero drugi dzień. My ze znajomymi na razie dajemy jej odetchnąć. Ten temat „Big Brothera” jest poruszany, bo oczywiście się pyta, co i jak, czy ma się czego wstydzić. Ale my ją wspieramy i chcemy, by na razie zrobiła sobie lekką przerwę. Będzie kuła żelazo, póki gorące, ale na razie musi troszeczkę odsapnąć. Ma grono znajomych, ma osoby, które zadbają mam nadzieję o jej zdrowie psychiczne. Przede wszystkim ona nie jest osobą, która będzie się pchała i która jest łasa na karierę. Trzeba ją przestrzec przed ludźmi, którzy będą ją chcieli ewentualnie wykorzystać.

Gwiazda blogosfery jest pewna, że Madzia zrobi na Polakach ogromne wrażenie, tak samo jak zrobiła na niej:

Ja jej dawałam rady przed programem, jak ona się zastanawiała, czy w ogóle ma iść i czy da radę i czy to się ludziom spodoba. Już wtedy jej mówiłam, że na jej miejscu bym poszła, bo jest tak cudowną osobą, nie ma w sobie złości, takich negatywnych odczuć, że wiedziałam od razu, że to jest dobra decyzja i że widzowie ją pokochają. Tak jak nasza paczka znajomych ją uwielbia.

Cała rozmowa poniżej:

Madzia z Big Brothera o relacji z gwiazdami:

Zobacz: Finał “Big Brothera”: Madzia dostała romantyczny prezent od Oleha! Internauci podzieleni jak nigdy!

Zobacz: Big Brother: Madzia przyznała się do zmiany płci: “Byłam Michałem”! Sensacyjne wyznanie tuż przed finałem programu!

Zobacz: Żałoba w “Big Brotherze”! Przed finałem doszło do tragedii!


Madzia Wójcik na konferencji Big Brothera

Madzia Wójcik na konferencji Big Brothera

Agnieszka Woźniak-Strak i Madzia Wójcik – finał Big Brothera

Agnieszka Woźniak-Strak i Madzia Wójcik – finał Big Brothera

Madzia Wójcik na konferencji Big Brothera

Madzia Wójcik na konferencji Big Brothera

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×