Maffashion niedawno rozstała się z partnerem. Jak radzi sobie z macierzyństwem? Szczere wyznanie influencerki

Maffashion

Maffashion

Maffashion otworzyła się przed nami na temat macierzyństwa. Jak radzi sobie jako matka? Opowiedziała nam też o urodzinach syna.

Maffashion to kobieta sukcesu. Zaczynała karierę jako blogerka modowa, jednak wkrótce sama zaczęła kreować styl. Założyła własną markę, która przyniosła jej jeszcze większą popularnością. W 2020 roku ogłosiła związek z aktorem Sebastianem Fabijańskim. Para w tym samym roku doczekała się przyjścia na świat syna, Bastiana.

Rodzice chłopca jakiś czas temu się rozstali. Julia osobiście potwierdziła doniesienia na ten temat w oficjalnym oświadczeniu. Przekazała w nim:

Rozstałam się z Sebastianem około trzech tygodni temu. W planie było powiedzenie tego wspólnie (…) Komuś zależało na tym, aby uprzedzić jakikolwiek mój komunikat, tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia mojej wersji, aczkolwiek chce od razu podkreślić, nie mam zamiaru komentować, prać brudów, to nie jestem ja. Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna i jeśli chodzi o związki, to ten też nie był medialny. Mogę tylko dodać, że nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem, wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był.

Od tego czasu to głównie na niej spoczywa opieka nad Bastianem, z którym niedawno przeniosła się do nowego mieszkania. Należy jednak podkreślić, że tata chłopca jest bardzo zaangażowany w ojcostwo i regularnie widuje się z dzieckiem.

Maffashion o macierzyństwie. Co powiedziała?

Reporterka Jastrząb Post zapytała Maff o to, jakie były dla niej ostatnie dwa lata macierzyństwa.

Wyjątkowe. Jedyne w swoim rodzaju. Dużo się działo przez te dwa lata.

Jak świętowała urodziny synka?

Tak naprawdę impreza była zorganizowana dzień po. Towarzyszyli mi wszyscy moi przyjaciele i ludzie, którzy są na miejscu. A potem w planach było pojechanie do rodziny. Do mojej mamy, taty, cioć, wujków. Więc tak to było wymyślone, że ten jeden dzień był tutaj z traktorem, tortem, a drugiego dnia była rodzina.

Więcej na temat urodzin Bastiana przeczytacie tutaj.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Maffashion - pokaz TOUS

Maffashion - pokaz TOUS

Maffashion - 2. urodziny Bastiana

Maffashion - 2. urodziny Bastiana

Maffashion - pokaz TOUS

Maffashion - pokaz TOUS

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×