Maffashion o apartamencie Blanki Lipińskiej, który wygląda jak mauzoleum. Oceniła dla nas wizualizacje wnętrz

Maffashion o domu Blanki Lipińskiej

Maffashion o domu Blanki Lipińskiej

Maffashion i Sebastian Fabijański zostali rodzicami. Z uwagi na powiększenie się rodziny, para kupiła nowy dom. Blogerka opowiedziała o gniazdku nieco więcej.

Maffashion cieszy se ogromną popularnością, którą zdobyła dzięki swojemu blogowi modowemu. Jak się okazało, była to furtka do długoletniej kariery. Na stronie prezentowała wymyślne stylizacje kompletowane na każdą możliwą okazję. Chętnych na podglądanie jej stylu nie brakowało. Grono czytelników stale się powiększało. Mimo to jakiś czas temu porzuciła bloga i skupiła się na rozwoju social mediów. Jej profil na Instagramie śledzi blisko półtora miliona osób.

Julia Kuczyńska jest również właścicielką marki odzieżowe, która odnosi sukcesy za oceanem i w Polsce. Udaje jej się jednak znaleźć czas na życie prywatne. Od prawie dwóch lat jest w szczęśliwym związku z aktorem Sebastianem Fabijańskim. Para doczekała się pociechy 9 miesięcy po tym, jak ogłosili, że są razem. Z uwagi na powiększenie się rodziny, postanowili przeprowadzić się do domu, o którym więcej Maffashion trochę więcej opowiedziała.

Maffashion o obrazach Sebastiana Fabijańskiego

Sebastian Fabijański poza aktorstwem uwielbia malować obrazy. Swoją pasję odkrył podczas lockdownu. Maffashion w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała o powstawaniu dzieł:

Zamyka się i tworzy. Ja mu pomagam tak, że daje mu ten czas i zajmuje się dzieckiem. Sebastian tworzy w nocy. To chyba większość ludzi ma tak, że wieczorami przychodzi ta wena. On maluje wieczorami. Czasami jest to bardziej płodny wieczór, czasem mniej.

Czy obrazy Sebastiana zdobią ich nowy dom?

Tak. Jeden złożony z trzech już wisi. Ponieważ my nasz dom dalej jeszcze wykańczamy, dalej on nie jest dopracowany w każdym szczególe, więc pewnie te obrazy tzw. wisienki na torcie będą na sam koniec. My już w nim mieszkamy. Nawet mogliśmy się dwa miesiące wcześniej wprowadzić. Ale z uwagi na małe dziecko i jego bezpieczeństwo trochę opóźniliśmy ten start. Mieszkamy, ale finalne prace się cały czas przedłużają i terminy na wykończenie się zmieniają. Mieszka nam się bardzo dobrze.

Maffashion komentuje apartament Blanki Lipińskiej

Maffashion oceniła również wnętrza apartamentu Blanki Lipińskiej, która postawiła na mroczniejszy klimat:

Widziałam, że jest taki bardzo mroczny, ciemny. Co kto lubi. Czasami w takim mrocznym, ciemnym też może być przytulnie. Ja wiem, jak ludzie komentowali wizualizacje, które ja wstawiałam. Że jest męsko, szaro, buro. A później jak zaczęłam pokazywać realnie, jak wygląda salon, to te komentarze były odwrotne. Najważniejsze, że ktoś, kto będzie tam mieszkał, jest szczęśliwy.

Blogerka zdradziła, która część domu jest jej ulubioną:

Salon połączony z kuchnią. Tam jest całe życie.

Wolelibyście mieszkać w domu czy apartamencie?

 


Maffashion i Bastian

Maffashion i Bastian

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Dom Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego

Dom Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×