Madzia Wójcik jest załamana konfliktem z Milexem: „Zostałam w to wszystko wplątana”. Kto zawinił? [WIDEO]

Madzia Wójcik komentuje konflikt

Madzia Wójcik komentuje konflikt

Madzia Wójcik o konflikcie z Milexa z Olhem Riaszeńczewem. Gwiazda Big Brothera skomentowała doniesienia mediów. Jak obecnie wygląda jej relacja z (byłym?) przyjacielem? O to zapytała ją nasza reporterka.

Takiego konfliktu w polskim show-biznesie jeszcze nie było. Madzia Wójcik, zwyciężczyni ostatniego Big Brothera, zmaga się z poważnym problemem. Jej bliski przyjaciel (Milex) podobno „oszukał ją i okradł”, a do tego sugerował, że ukochany celebrytki (Oleh Riaszeńczew) stosuje wobec niej przemoc.

Madzia Wójcik komentuje konflikt z Milexem. Co powiedziała?

Cała sprawa nabrała rumieńców. Decyzją Magdy, Milex musiał w trybie pilnym opuścić jej mieszkanie. Gwiazda reality-show nie ukrywa, że sytuacja jaka jej się przytrafiła kosztuje ją wiele emocji. Nie spodziewała się, że dojdzie do spięcia pomiędzy dwoma ważnymi dla niej mężczyznami:

Tak naprawdę to bardzo ciężki temat. Ciężko mi jest z tym, nawet teraz. Najcięższe jest to, że jest to sytuacja pomiędzy moimi bliskimi. Pomiędzy chłopakiem, a przyjacielem. Zostałam w to wszystko wplątana. Niefajna sprawa. Mam nadzieję, że szybciej to będzie za mną, że ucichnie i że nie będziemy do tego wracać.

Milex i Madzia Wójcik

Milex i Madzia Wójcik

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Madzia wyznała, że przez ten konflikt wylała już morze łez. Tym bardziej, że niejednokrotnie podkreślała, jak bardzo ceni sobie spokój i jak bardzo nie lubi tzw. dram.

Lepiej przemilczeć. Mam nadzieję, że wszystko się naprostuje. Nie cierpię dram, ani afer i konfliktów. Zawsze chciałabym żeby wszyscy żyli w zgodzie i jest mi z tym ciężko. Płakałam kilka dni, dzisiaj już mi jest lepiej więc oby było nie pod górkę, ale z górki.

Trzymamy kciuki za to, aby konflikt pomiędzy Olehem a Milexem zakończył się jak najszybciej.

Zobacz: Madzia z gołym brzuchem na finale Top Model, ale to Natasza Urbańska poszła na całość. Pokazała jeszcze więcej


Madzia i Milex na pokazie mody

Madzia i Milex na pokazie mody

Milex i Madzia Wójcik

Milex i Madzia Wójcik

Milex

Milex

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×