Szukaj

Madzia Wójcik o wygranej w „Big Brotherze”. Kiedy dostała pieniądze i czy już je wydała? [WIDEO]

Madzia Wójcik z Big Brothera niedawno dostała pieniądze, które wygrała w reality-show. Planuje zainwestować je we własny biznes. Jaki? O to zapytała ją nasza reporterka.
Kiedy Madzia dostała pieniądze z Big Brothera?

Kiedy Madzia dostała pieniądze z Big Brothera?

17 czerwca zakończyła się pierwsza edycja powracającego po długiej nieobecności Big Brothera, którą wygrała Madzia Wójcik. 32-latka z Londynu dała się poznać jako zwariowana, bardzo wrażliwa uczestniczka, mająca słabość do makijażu i homoseksualnych mężczyzn. W trackie show wyznała, że jej byli partnerzy najczęściej okazywali się gejami. Aż do teraz. Obecnie związana jest z Ukraińcem Olehem, który również brał udział w reality-show.

Zobacz: Madzia i Oleh wyskoczyli na wspólną imprezę! Zdjęcie pary tafiło do sieci i namieszało jak nigdy! Jednak kryzys?

Madzia Wójcik o wygranej w Big Brotherze

Choć od zakończenia programu minęły już prawie trzy miesiące, to pieniądze, które wygrała Madzia (100 tysięcy złotych) wpłynęły na jej konto dopiero w połowie sierpnia. O wszystkim opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką, której zdradziła, na co przeznaczy wygraną. Zgodnie z obietnicą, jaką złożyła jeszcze w trakcie trwania programu, sporą część wyda na rozkręcenie swojego biznesu:

Jeszcze nie wydałam. Dostałam ją zaledwie 2 czy 3 tygodnie temu. Jeszcze nie miałam okazji jej wydać, ale będzie na pewno ten butik obiecany i jeszcze w najbliższych tygodniach oddam troszkę na rzecz kotów i piesków bezdomnych. Na razie jeszcze naprawdę nie było kiedy tego wydać, ale też nie chcę wydawać wszystkiego na raz. Raczej zainwestować w butik.

Madzia Wójcik z nagrodą z Big Brothera

Madzia Wójcik z nagrodą z Big Brothera

Madzia Wójcik o popularności

Madzia zapewniła nas, że choć stała się rozpoznawalna na ulicy, bywa na salonach, a jej Instagram obserwuje ponad 200 tysięcy osób, to popularność zdobyta po Big Brotherze ani trochę jej nie zmieniła:

Wydaje mi się, że jestem tą samą osobą, tą samą dziewczyną. Nadal trochę shy, stresuję się rozmawiając i uwielbiam ludzi. Wszystko to samo. Nic się nie zmieniło we mnie. Nawet, gdy pogada się z moimi znajomymi, to powiedzą to samo.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Madzia Wójcik jeszcze nigdy nie wyglądała tak źle! Wszystko przez producentów “Big Brothera”


Madzia Wójcik – Flesz Fashion Night 2019

Madzia Wójcik – Flesz Fashion Night 2019

Madzia Wójcik – Flesz Fashion Night 2019

Madzia Wójcik – Flesz Fashion Night 2019

Madzia Wójcik z Big Brothera w wężowym kombinezonie w Dzień Dobry TVN

Madzia Wójcik z Big Brothera w wężowym kombinezonie w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×