Madzia Wójcik podejrzała Edytę Górniak w garderobie. Widok „niezrobionej” diwy zapamięta na lata [WIDEO]

Madzia Wójcik o Edycie Górniak

Madzia Wójcik o Edycie Górniak

Madzia Wójcik po Big Brotherze stała się naczelną celebrytką polskiego show-biznesu. Miała okazję spotkać się z Edytą Górniak i poznać Michała Szpaka. Szczególnie diwa zrobiła na niej ogromne wrażenie.

Madzia Wójcik często gości na salonach i uczestniczy w nagraniach telewizyjnych shows. We wrześniu pojawiła się na otwarciu drugiej edycji reaktywowanego Big Brothera. Za kulisami miała okazję spotkać się z Edytą Górniak. To, co zobaczyła w garderobie, zrobiło na niej ogromne wrażenie.

Madzia Wójcik o Edycie Górniak bez makijażu

Piosenkarka była muzyczną niespodzianką wieczoru. Zanim przedstawiono uczestników Big Brothera, gwiazda zaśpiewała swój przebój lata – Król. Na scenie wyglądała zjawiskowo. Miała wyrazisty makijaż, kreację eksponującą wdzięki i ultra modny kapelusz. Madzia przyznała, że z Edytą spotkała się na chwilę przed rozpoczęciem widowiska. Jak wyglądała diwa, zanim została „zrobiona” przez sztab stylistów?

Edyta Górniak jest bardzo fajna. Widziałam ją bez make-upu przed rozpoczęciem drugiej edycji Big Brothera. Tam występowała Edyta: pięknie śpiewa, pięknie wygląda bez make-upu, więc nie mam co złego powiedzieć. Ale nie znam jej personalnie. Pierwsze wrażenie na pewno było dobre – powiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Edyta Górniak - Big Brother 2

Edyta Górniak – Big Brother 2

Madzia Wójcik zachwycona Michałem Szpakiem

Czytelnicy Jastrząb Post zapytali Madzię również o jej znajomość z Michałem Szpakiem. Co prawda nie są przyjaciółmi, ale Madzia uważa, że gdyby poznali się bliżej, to pewnie zostaliby nimi.

Michał, wiadomo, mega kolorowe outfity, na sesji zdjęciowej miał ze sobą super psa, tak więc pies jego też fajny. Z Michałem mamy wspólnych znajomych, więc na pewno byśmy się polubili, jak byśmy spędzili więcej czasu.

Kto wie, może kiedyś Madzia i Michał zostaną besties?

Zapis całej rozmowy live z Madzią Wójcik:

View this post on Instagram

Zwyciężczyni Big Brothera @madzia.official ???? odpowiedziała na pytania czytelników Jastrząb Post (dziękujemy! ????????). Rozmowę poprowadziła nasza reporterka @karolina_motylewska. ???? • #bigbrother #igtv #madziaofficial

A post shared by JastrzabPost.pl ???? (@jastrzabpost.pl) on


Magda Wójcik na finale Top Model

Magda Wójcik na finale Top Model

Edyta Górniak w Big Brother 2

Edyta Górniak w Big Brother 2

Michał Szpak na spacerze z psem podczas kwarantanny

Michał Szpak na spacerze z psem podczas kwarantanny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×