Szukaj

Anna Kalczyńska zdradziła plany Madzi Wójcik! Gwiazda TVN-u już wie, co planuje zwyciężczyni „Big Brothera”! [WIDEO]

Anna Kalczyńska o Madzi

Anna Kalczyńska o Madzi

Madzia Wójcik wygrała Big Brothera i planuje wkrótce wrócić do Londynu! O wszystkim opowiedział naszej reporterce Anna Kalczyńska, która miała okazję porozmawiać ze zwyciężczynią reality-show zaraz po finale.

Madzia Wójcik 16 czerwca wygrała pierwszą po 11-letniej przerwie edycję Big Brothera. Zwycięstwo w programie wywróciło życie 31-latki z Londynu do góry nogami. Ostatnie dni nowa gwiazda show-biznesu spędza na wywiadach, spotkaniach promocyjnych i rozmowach na temat współpracy z menadżerami gwiazd. Splendor jaki na nią spadł z dnia na dzień może wywrócić jej życie do góry nogami, ale czy tak się stanie? Po ostatnim wyznaniu Anny Kalczyńskiej mamy co do tego pewne wątpliwości.

Gospodyni Dzień Dobry TVN w rozmowie z naszą reporterką zdradziła plany Madzi na przyszłość. Gwiazda miała okazję porozmawiać ze zwyciężczynią Big Brothera zaraz po finale reality-show. Wójcik przyznała wówczas, że wkrótce planuje spakować walizki i wrócić do Londynu, gdzie czekają na nią starzy znajomi i jej ulubiona praca:

Gratuluję wszystkim uczestnikom. Magda wydaje mi się w ogóle bardzo zrównoważoną osobą, która potrafiłaby przetrwać na bezludnej wyspie. Coś w tym jest, że ten dzisiejszy „Big Brother” to jest taka bezludna wyspa. Tam trzeba sobie poradzić i z emocjami i z rozterkami i z brakiem kontaktu z ze światem zewnętrznym. To jest niezły roller-coaster emocji. Ale myślę, że wygrała właściwa osoba. Zobaczymy, jak wykorzysta swoją popularność. Magda z tego co mówiła chce wrócić do swojego dawnego życia, do Wielkiej Brytanii gdzie prowadzi swój sklep. Ale kto wie, jak jej kariera się potoczy?

Wygrana Madzi zaimponowała także Annie Markowskiej – laureatce trzeciego miejsca w siódmej edycji Top Model:

Madzia jest szalenie kolorowa. To, co mnie najbardziej ujęło, to to, że ma dobre serduszko. Nie ocenia nikogo, nie mówi o nikim źle. Ja to bardzo doceniam i też podobnym tropem szłam w swoim show, w „Top Model”. Fajnie, że w dzisiejszym świecie jeszcze takie osoby są i fajnie, że o tym mówimy. Zasłużyła na wygraną i fajnie, że wybieramy takie osoby, bo to od widzów zależy, kto wygra. Programy bardzo pomagają w karierze, natomiast co będzie dalej, zależy tylko od nas. Na pewno ciężka praca i konsekwencja.

Czy Magda zagości w show-biznesie na dłużej? Mamy taką nadzieję!

Zobacz: Finał “Big Brothera”: Madzia dostała romantyczny prezent od Oleha! Internauci podzieleni jak nigdy!

Zobacz: Big Brother: Madzia przyznała się do zmiany płci: “Byłam Michałem”! Sensacyjne wyznanie tuż przed finałem programu!

Zobacz: Żałoba w “Big Brotherze”! Przed finałem doszło do tragedii!


Madzia Wójcik na konferencji Big Brothera

Madzia Wójcik na konferencji Big Brothera

Madzia Wójcik na konferencji Big Brothera

Madzia Wójcik na konferencji Big Brothera

Madzia Wójcik – finał Big Brothera

Madzia Wójcik – finał Big Brothera

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×