Szukaj

Anna Kalczyńska zdradziła plany Madzi Wójcik! Gwiazda TVN-u już wie, co planuje zwyciężczyni “Big Brothera”! [WIDEO]

Madzia Wójcik wygrała Big Brothera i planuje wkrótce wrócić do Londynu! O wszystkim opowiedział naszej reporterce Anna Kalczyńska, która miała okazję porozmawiać ze zwyciężczynią reality-show zaraz po finale.
Anna Kalczyńska o Madzi

Madzia Wójcik 16 czerwca wygrała pierwszą po 11-letniej przerwie edycję Big Brothera. Zwycięstwo w programie wywróciło życie 31-latki z Londynu do góry nogami. Ostatnie dni nowa gwiazda show-biznesu spędza na wywiadach, spotkaniach promocyjnych i rozmowach na temat współpracy z menadżerami gwiazd. Splendor jaki na nią spadł z dnia na dzień może wywrócić jej życie do góry nogami, ale czy tak się stanie? Po ostatnim wyznaniu Anny Kalczyńskiej mamy co do tego pewne wątpliwości.

Gospodyni Dzień Dobry TVN w rozmowie z naszą reporterką zdradziła plany Madzi na przyszłość. Gwiazda miała okazję porozmawiać ze zwyciężczynią Big Brothera zaraz po finale reality-show. Wójcik przyznała wówczas, że wkrótce planuje spakować walizki i wrócić do Londynu, gdzie czekają na nią starzy znajomi i jej ulubiona praca:

Gratuluję wszystkim uczestnikom. Magda wydaje mi się w ogóle bardzo zrównoważoną osobą, która potrafiłaby przetrwać na bezludnej wyspie. Coś w tym jest, że ten dzisiejszy “Big Brother” to jest taka bezludna wyspa. Tam trzeba sobie poradzić i z emocjami i z rozterkami i z brakiem kontaktu z ze światem zewnętrznym. To jest niezły roller-coaster emocji. Ale myślę, że wygrała właściwa osoba. Zobaczymy, jak wykorzysta swoją popularność. Magda z tego co mówiła chce wrócić do swojego dawnego życia, do Wielkiej Brytanii gdzie prowadzi swój sklep. Ale kto wie, jak jej kariera się potoczy?

Wygrana Madzi zaimponowała także Annie Markowskiej – laureatce trzeciego miejsca w siódmej edycji Top Model:

Madzia jest szalenie kolorowa. To, co mnie najbardziej ujęło, to to, że ma dobre serduszko. Nie ocenia nikogo, nie mówi o nikim źle. Ja to bardzo doceniam i też podobnym tropem szłam w swoim show, w “Top Model”. Fajnie, że w dzisiejszym świecie jeszcze takie osoby są i fajnie, że o tym mówimy. Zasłużyła na wygraną i fajnie, że wybieramy takie osoby, bo to od widzów zależy, kto wygra. Programy bardzo pomagają w karierze, natomiast co będzie dalej, zależy tylko od nas. Na pewno ciężka praca i konsekwencja.

Czy Magda zagości w show-biznesie na dłużej? Mamy taką nadzieję!

Zobacz: Finał “Big Brothera”: Madzia dostała romantyczny prezent od Oleha! Internauci podzieleni jak nigdy!

Zobacz: Big Brother: Madzia przyznała się do zmiany płci: “Byłam Michałem”! Sensacyjne wyznanie tuż przed finałem programu!

Zobacz: Żałoba w “Big Brotherze”! Przed finałem doszło do tragedii!


Oglądałeś/aś Big Brothera?

×