Madzia Wójcik o relacji z Olehem. Jak wygląda ich kontakt rok po rozstaniu?

Magdalena Wójcik

Magdalena Wójcik

Madzia Wójcik rok termu rozstała się z Olehem Riaszeńczewem. Para poznała się podczas programu Big Brother, w którym oboje brali udział. Jak obecnie wyglądają ich relacje?

Madzia Wójcik dała się poznać widzom w momencie, gdy pojawiła się w reaktywowanym po latach programie Big Brother. Szybko spotkała się z sympatią widzów i współmieszkańców. Jednym z nich był Oleh Riaszeńczew. Między nimi wybuchło gorące uczucie, które rozwijało się na planie reality show. Para kontynuowała związek po wyjściu z domu Wielkiego Brata. Razem pojawiali się na branżowych imprezach, gdzie nie szczędzili sobie czułości.

Madzia i Oleh postanowili zamieszkać razem. W czasie pandemii, gdy wiele związków przechodziło poważne kryzysy, oni z pierwszym lockdownem poradzili sobie znakomicie, o czym Wójcik zapewniała wówczas w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Madzia Wójcik o relacjach z Olehem Riaszeńczewem

Niestety pomimo zapewnień celebrytki, jej relacja z ukochanym nie przetrwała próby czasu. Dokładnie rok temu zakończyli oni związek, co było niezwykle bolesne dla zwyciężczyni Big Brothera. W oficjalnym oświadczeniu przyznała, że czuje się oszukana i zdradzona.

Od tamtych wydarzeń minęło już sporo czasu, a Wójcik w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała, jakie obecnie relacje łączą ją z byłym partnerem:

Relacje mamy takie, że złożyłam mu życzenia jak miał urodziny. Ale tak nie mamy relacji, ponieważ każdy poszedł w swoją stronę. Każdy sobie układa życie. Myślę, że jakbym go spotkała na jakimś evencie czy urodzinach znajomych, nie byłoby problemu, żeby pogadać. Ale tak to nie mamy relacji. Po prostu ich brak.

Na szczęście, Madzia nie żywi już do niego złych emocji:

Jest ok. No bad feelings.

Kibicowaliście tej miłości?


Madzia Wójcik komentuje rozstanie z Olehem

Madzia Wójcik komentuje rozstanie z Olehem

Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Madzia Wójcik i Oleh przed walką Fame MMA 5

Madzia Wójcik i Oleh przed walką Fame MMA 5

Komentarze

 • Gość pisze:

  Magda jest w związku z Adą Śledź !!!💖 Dobrały sobie jeszcze Wiewióra i są mega zadowolone !!!

  • Kocia pisze:

   A może chodzi o zwiększenie liczby folowersów u Magdy ? – Tylko , ze to nie zadziałało . Magda odchodzi do lamusa !!!

 • OMG 🤣 pisze:

  Magda „chrząta” się po sypialni !!!

 • Gość Jolka pisze:

  Magda super kobieta a jej jedyna wina to że nie dała sobie wejść na głowę temu Olehowi który nakręca hejt na dziewczynę w necie od poczatku z zazdrości o jej rozpoznawalność i zainteresowanie

  • Gość pisze:

   A wystarczyłoby nie wspominać o Olku w wywiadach , ale do tego to trzeba by włączyć logiczne myślenie do którego Magda nie jest zdolna . Olek jest szczęśliwy w związku z Hanią i nie ma czego jej zazdrościć . Lepiej wyszłaby na tym , gdyby ” dała sobie wejść na głowę ” i zmieniła swój hulaszczy tryb życia biorąc się do pracy .

 • Gośćwyrocznia pisze:

  Zapatrzona w siebie egoistka ,zakłamana i wyrachowana stara baba .Okłamała wszystkich fanów udając dobrą, słodką dziewczynkę, rolę życia odegrała zboczona dziunia

  • Gość pisze:

   Oleh daj spokój nie oczerniaj dziewczyny

  • Gość pisze:

   To nie Oleh ją oczernia – sama siebie oczernia udzielając infantylnych wywiadów – ludzie mówią wtedy co o niej myślą

  • Gość pisze:

   Olek tego nawet nie ogląda , ma ważniejsze dorosłe sprawy do ogarnięcia niż papranie się w dziecinnych przepychankach gimbazy

 • Gośćzyczliwy pisze:

  Madziunia zas impreza cała noc ,a tak niby caly dzien leżała w łóżeczku ta Dziewucha to totalne dno ,wszedzie się wprasza na imprezy .Filip i reszta ludzi ją olali tak samo Spiker .Dobze ze Olek szybko przejrzał na oczy i skończył z tą patologią 😈

 • Patryk pisze:

  Dajcie spokój dziewczynie co by nie powiedziała to źle i co by nie zrobiła też źle. Zazdościcie jej i to wszystko. Po co wypisywać takie kłamliwe głupoty.

  • Gość pisze:

   To niech da spokój wreszcie Olkowi i nie wypowiada się na jego temat . Chyba specjalnie złożyła te życzenia żeby mieć punkt zaczepienia do dalszych dyskusji . Czy to tak trudno powiedzieć , że nie będzie odpowiadać na pytania dotyczące Olka ? Nie zazdrościmy jej bo nie mamy czego – my mamy się lepiej – Jesteśmy zdumieni jej głupotą i infantylnością . Jednocześnie podziwiamy jej największe osiągnięcie – zebranie 273 tys. kołtunów na inst. !!!

  • Gość pisze:

   Madzia jest transpłciowa i nie ma jej czego zazdrościć.Dobrze by było,dla obojga,aby już nie wspominała Olo.

  • Gość pisze:

   Masz rację i te kłamstwa pewnie pisze sam chłopak

  • Gość pisze:

   To nie pisze chłopak,te komentarze piszą fani Olka,a ty jesteś pijacką wersją Madziuni

 • Gość Lucy pisze:

  Magda to ładna, mądra, obyta w świecie i wykształcona dziewczyna. Ten chłopak przykleił się do niej a ona z dobrego serca go przygarnęła by dostać od niego podziękowanie w postaci zdrady.

  • Gość pisze:

   Znowu kłamstwo – nie mówiła że ją zdradził , tylko że poczuła się zdradzona , ale jej fanki to osoby ograniczone i nie są w stanie zrozumieć sensu tej wypowiedzi .

  • Gość pisze:

   Przygarnęła go i co ? Miał być jej niewolnikiem do końca życia?

  • Gość pisze:

   zapomniałaś dodać , że jest biseksualna i dlatego jak szybko się przykleił to jeszcze szybciej odkleił bo ten klej nie trzymał z powodu jej orientacji seksualnej

  • Gość pisze:

   On rzekomo przykleił się do niej a ona już przez rok nie może się odkleić i nie przeszkadza jej , że Olek od pół roku jest w związku z inna dziewczyną

 • Gośćkocurek pisze:

  Masz rację nie dla psa kiełbasa, więc się psa pozbyła i jest szczesliwa ,za to Olek wyglada jak srający kot na pustyni🤣🤣🤣

  • Gość pisze:

   W oświadczeniu o rozstaniu rozpaczała , że Olek ja porzucił a ona tak go kochała , więc nie kłam .
   Nie jest szczęśliwa to wyraźnie widać po jej minie i tym że ciągle wspomina Olka , choć wie , że on już od pół roku ma wspaniałą dziewczynę i są bardzo szczęśliwi ze sobą .
   Po kolei przyjaciele ją opuszczają , nie jest już zapraszana nad jeziora , Jej numer 1 – Patryk spiker pojechał z inną na Mykonos , Nowych przyjaciół tez nie widać – chłopaka nowego też nie znalazła

 • Gośćaniol pisze:

  Taaa teraz już mu zostały tanie ukrainskie knajpy z dywanami na stołach, koniec luxusu i darmowego jedzonka ,ale zawsze można ugotować kurczaki z wody🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Gość pisze:

   A tobie ośmiorniczki i policzki wołowe najlepiej w jak najdroższej knajpie kołtunie . Jak to powiedział jeden z kelnerów ze słynnej restauracji „U Sowy ” , że nie będzie obrażał gości niskim i cenami – ta restauracja już nie istnieje ale mnóstwo bufonów i owszem . To na stole to nie są dywany tylko obrusy niedouczku .

  • Gość pisze:

   Albo na kolację zaserwować lody w wiaderku

  • Gość pisze:

   To widać jakie prostactwo pisze te komentarze – dywany na stołach??? To są żakardowe obrusy i są modne nie tylko na Ukrainie ale też np. w Turcji Indiach , a widziałam też w stylowych kawiarenkach i restauracyjkach w Paryżu . No ale prostactwo to je na obrusach ceratowych a co najwyżej plamoodpornych .

 • Gość pisze:

  Ludzie skończcie już ponad rok temu zakończyli związek a wy dalej wałkujecie kto jaki jest.Niech każdy idzie na profil swego ulubieńca.Jest tyle nowych par skupcie się na nich i im kibicujecie lub krytykujcie.Ta para już nie istnieje.

  • Gość pisze:

   To przecież Magda wałkuje ! Ciągle udziela wywiadów na temat Olka . Czy to tak trudno powiedzieć , że udziela wywiadów na jego temat ?