Madzia Wójcik bardzo chłodno o relacji z Olehem. Od razu widać, że były partner sprawił jej wielki zawód [WIDEO]

Madzia Wójcik o relacji z Olehem

Madzia Wójcik o relacji z Olehem

Madzia Wójcik o relacji z Olehem Riaszeńczewem. Chociaż od ich rozstania minęły już dwa lata, to ze słów zwyciężczyni Big Brothera jasno wynika, że wciąż bardzo przeżywa to rozstanie.

Madzia Wójcik dała się poznać widzom w momencie, gdy pojawiła się w reaktywowanym po latach programie Big Brother. Szybko spotkała się z sympatią widzów i współmieszkańców. Jednym z nich był Oleh Riaszeńczew. Między nimi wybuchło gorące uczucie, które rozwijało się na planie reality-show. Para kontynuowała związek po wyjściu z domu Wielkiego Brata. Razem pojawiali się na branżowych imprezach, gdzie nie szczędzili sobie czułości.

Madzia i Oleh postanowili zamieszkać razem. W czasie pandemii, gdy wiele związków przechodziło poważne kryzysy, oni z pierwszym lockdownem poradzili sobie znakomicie, o czym Wójcik zapewniała wówczas w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Madzia Wójcik o relacjach z Olehem Riaszeńczewem

Niestety pomimo zapewnień celebrytki, jej relacja z ukochanym nie przetrwała próby czasu. Dokładnie rok temu zakończyli oni związek, co było niezwykle bolesne dla zwyciężczyni Big Brothera. W oficjalnym oświadczeniu przyznała, że czuje się oszukana i zdradzona.

Od tamtych wydarzeń minęło już sporo czasu, a Wójcik w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała, jakie obecnie relacje łączą ją z byłym partnerem. Nie ukrywa, że chociaż obserwuje jego profil w social mediach, to wyłączyła powiadomienia o nowych postach, by nie wyświetlały się jej na stronie głównej:

Nie mamy relacji. Nadal go followuje na Instagramie, ale nie ma takich relacji raczej. Szczerze mówiąc, nie wiem co u niego konkretnie. Followuje go, ale mi się nie wyświetla. Może lepiej.

Madzia skupia się na przyszłości:

Nie ma co wracać do tego, co było. Trzeba się koncentrować na tym co tu i teraz i myśleć pozytywnie o przyszłości.

Cała rozmowa poniżej.


Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Madzia Wójcik i Oleh przed walką Fame MMA 5

Madzia Wójcik i Oleh przed walką Fame MMA 5

Madzia Wójcik i Oleh - wspólne zdjęcie

Madzia Wójcik i Oleh - wspólne zdjęcie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×