Szukaj

Madzia Wójcik ma wielu sławnych znajomych! Które gwiazdy wysyłały na nią SMS-y w finale „Big Brothera”? [WIDEO]

Madzia Big brother

Magda Wójcik wygrała Big Brothera dzięki sławnym znajomym? Gwiazda reality-show bardzo dobrze zna się z Maffashion, Dawidem Kwiatkowskim i Julią Wieniawą! Co powiedziała o wsparciu z ich strony? 

Madzia Wójcik w finale Big Brothera zostawiła konkurentów daleko w tyle. Do głosowania na 31-latkę z Londynu zachęcali nie tylko jej znajomi z rodzinnych Kielc, ale też celebryci, z którymi prywatnie się przyjaźni. Złośliwi twierdzą, że w dużej mierze swoje zwycięstwo może zawdzięczać właśnie im. Do wysyłania SMS-ów na dziewczynę Oleha namawiali Maffashion, Spiker z Warsaw Shore czy Dawid Kwiatkowski.

W rozmowie z naszym reporterem celebrytka odniosła się do tej kwestii. Madzia ma nadzieję, że wygrała nie dzięki agitacji ze strony celebrytów, a po prostu przekonała widzów swoim stylem bycia:

My się już znamy kilka lat z Dawidem i Maff, więc to nie było tak nagle. Oni są naprawdę przekochani, jeśli mnie supportowali to super, bardzo, bardzo się cieszę. Myślę, że to też mogło być po części, ja nie przeczę, ale jednak mam nadzieję, że to była taka moja wygrana, za to właśnie jaka jestem i za tę tolerancję, więc mam nadzieję. Ale nie wiem jak było bo jeszcze nie czytałam nic, muszę nadrobić.

Jeszcze raz gratulujemy wygranej!

Julia Wieniawa o znajomości z Madzią:

Zobacz: Finał “Big Brothera”: Madzia dostała romantyczny prezent od Oleha! Internauci podzieleni jak nigdy!

Zobacz: Big Brother: Madzia przyznała się do zmiany płci: “Byłam Michałem”! Sensacyjne wyznanie tuż przed finałem programu!

Zobacz: Żałoba w “Big Brotherze”! Przed finałem doszło do tragedii!


Magda Wójcik i Dawid Kwiatkowski na MTV EMA 2017

Magda Wójcik i Dawid Kwiatkowski na MTV EMA 2017

Magda Wójcik i Julia Wieniawa na MTV EMA 2017

Magda Wójcik i Julia Wieniawa na MTV EMA 2017

Magdalena Wójcik – Big Brother 2019

Magdalena Wójcik – Big Brother 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×