Szukaj

Madzia nie jest pewna związku z Olehem! Jej słowa mogą zaboleć Ukraińca! Co budzi wątpliwości gwiazdy „Big Brothera”? [WIDEO]

Madzia o Olehu

Madzia o Olehu

Madzia Wójcik pojawiła się dziś rano na konferencji prasowej Big Brothera, którego wygrała. W rozmowie z reporterem Jastrząb Post opowiedziała o swojej relacji z Olehem. Czy da mu szansę i stworzą prawdziwy związek? 

Wczoraj wieczorem odbył się finał Big Brothera. Triumfatorką okazała się wrażliwa 31-letnia Madzia Wójcik, która na co dzień mieszka w Londynie. Serce widzów zdobyła natychmiast i – jak się szybko okazało – nie tylko ich. Zakochał się w niej bowiem inny mieszkaniec domu Wielkiego Brata, który robi wszystko, by Madzia dała mu szansę.

W poniedziałek rano media obiegła informacja, że Magda spędziła z Olehem noc w hotelowym pokoju. Wszystko wydało się przez jedno zdjęcie, które udostępnił w swojej relacji na Instagramie młody mężczyzna. Postanowiliśmy dopytać samą zainteresowaną, czy taka sytuacja faktycznie miała miejsce:

Tak spędziłam noc z Olehem, ale nie noc noc, tylko gadaliśmy. Nic więcej się nie działo. Gadaliśmy 3-4 godziny. Nie mieliśmy siły kontynuować rozmów. Nic więcej się nie działo, nie jestem gotowa. Muszę najpierw go bliżej poznać i zobaczyć, czy to uczucie jest prawdziwe. Mam nadzieję, że jest, mam jego wisiorek!

Madzia nie jest pewna związku z Olehem

Choć wczorajsza triumfatorka nadal nie wie, czy jest zakochana, to docenia fakt, że Oleh poznał już jej znajomych z własnej woli i bardzo ich polubił:

To jest mega plus. Myślę, że chciał tę barierę przekroczyć. O tym też dyskutowaliśmy. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży.

Kwestią sporną są nadal nominacje, które miały miejsce w domu Wielkiego Brata. Przypomnijmy, Oleh czterokrotnie nominował swoją ukochaną do opuszczenia programu. Jak się jednak okazuje, nie był to dla pary priorytetowy temat, bo jeszcze nie zdążyli tego omówić:

Nie do końca to wszystko jest jasne. Mam nadzieję, że w najbliższych godzinach lub dniach to się wyjaśni. Jeszcze musimy dużo pogadać, bo dużo jest tego.

Myślicie, że jesteśmy światkami narodzin nowej pary? Po słowach Madzi zaczynamy mieć coraz większe wątpliwości co do przyszłości tego związku…

Zobacz: Finał “Big Brothera”: Madzia dostała romantyczny prezent od Oleha! Internauci podzieleni jak nigdy!

Zobacz: Big Brother: Madzia przyznała się do zmiany płci: “Byłam Michałem”! Sensacyjne wyznanie tuż przed finałem programu!

View this post on Instagram

#MagdaWójcik – zwyciężczyni #BigBrother! ????

A post shared by JastrzabPost.pl ???? (@jastrzabpost.pl) on

Zobacz: Iza z “Big Brothera” zaskoczyła zadziorną metamorfozą po programie! Teraz to dopiero sexy mamuśka!

Zobacz: Żałoba w “Big Brotherze”! Przed finałem doszło do tragedii!

Zobacz: Stare zdjęcia Oleha z “Big Brothera” w sieci! Tak wyglądał zanim ostro przypakował


Madzia Wójcik na konferencji Big Brothera

Madzia Wójcik na konferencji Big Brothera

Madzia Wójcik na konferencji Big Brothera

Madzia Wójcik na konferencji Big Brothera

Madzia Wójcik – finał Big Brothera

Madzia Wójcik – finał Big Brothera

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×