Maciej Zień założy nową markę modową? Może mu w tym pomóc przyjaciółka i mąż

Maciej Zień

Maciej Zień


Echa afery modowej z udziałem Macieja Zienia nie cichną. Projektant miał zdefraudować ogromne ilości pieniędzy, wkroczyć siłą do swojego butiku w Warszawie i wziąć bez pytania część swojej kolekcji.

Zobacz: Skandal w firmie Maciej Zienia! Jest oświadczenie wspólników: „Wyniósł towar na szacowaną wartość kilkudziesięciu tysięcy złotych. Pozostawił spółkę w zadłużeniu”

Po tym jak zarząd spółki Zień. sp.z.o.o wydał oświadczenie szkalujące projektanta Maciej od razu odpowiedział swoim.

Zobacz: Maciej Zień odpowiada na zarzuty wspólników

Jak udało się dowiedzieć serwisowi JastrząbPost mąż Macieja Zienia, Antonio jest projektantem kostiumów kąpielowych. Czy stworzą razem nową markę? Bardzo prawdopodobne. Jego serdeczna przyjaciółka,także projektantka, Kate Rozz spędza większość czasu w Brazylii, gdzie niedawno wypuściła swoją linię kostiumów bikini. Czy połączą siły?

Kate Rozz przygotowuje duży projekt artystyczny w Brazylii. Poza tym przyjaźni się z jedną z największych tamtejszych gwiazd, Lucélią Santos znaną z roli w serialu „Isaura”. Jest z nią blisko zaprzyjaźniona i być może namówi ją do noszenia kreacji Macieja Zienia. A przecież będąc w Paryżu nie raz pomagała zorganizować, w swoim paryskim apartamencie, pokaz kolekcji Macieja. W przeszłości bardzo mu pomagała, promuje też jego kreacje na granicą.

Zobacz także:  Kate Rozz projektuje stroje kąpielowe. Zdradziła, ile trzeba za nie zapłacić

Mąż Macieja Zienia, Antonio

Mąż Macieja Zienia, Antonio

Maciej Zień i Kate Rozz

Maciej Zień i Kate Rozz Fotografia: AKPA

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×