Szukaj

Maciej Zień ocenił powrót Jennifer Lopez w sukni Versace sprzed 19 lat! „Wyglądała jeszcze lepiej” [WIDEO]

Maciej Zień o Jennifer Lopez w sukni Versace

Jennifer Lopez po 19 latach włożyła suknię Versace i zachwyciła cały świat. Co na ten temat sądzi Maciej Zień? O to zapytała go nasza reporterka.

Maciej Zień, to jeden z czołowych polskich projektantów. W jego kreacjach występowały największe polskie artystki, znalazł także uznanie wśród zagranicznych gwiazd (zachwyciła się nim m.in. Lana Del Rey), a on sam od lat kojarzony jest ze świetnym wyczuciem trendów. Jak zatem ocenił replikę spektakularnej sukni Versace, w której w miniony piątek, po 19 latach, ponownie zaprezentowała się Jennifer Lopez?

Myślę, że to jest spektakularne, że osoba, która nosiła to 19 lat temu, wyglądała jeszcze lepiej niż 19 lat temu. Ja jestem za tym, aby promować to, oprócz tych 15-, 16-letnich modelek, są też kobiety dojrzałe.

Zdaniem Macieja, dzięki dzisiejszej medycynie i kosmetologii można wyglądać pięknie niezależnie od wieku:

Nawet po kilkunastu latach można wyglądać lepiej niż się wyglądało w przeszłości. Jest to bardzo pozytywne, fajny komunikat dla kobiet. Mogą wyglądać dobrze, na tyle mocno jest rozwinięta medycyna estetyczna, ale i kosmetologia, że jeżeli się człowiek zajmie swoim ciałem, swoją twarzą odpowiednio wcześnie, zacznie się dobrze odżywiać, to można wyglądać spektakularnie.

Cała rozmowa poniżej.

Katarzyna Skrzynecka jak Jennifer Lopez

Warto przypomnieć, że słynną kreację Jennifer Lopez miała na sobie również Katarzyna Skrzynecka. Gwiazda w 2004 roku pojawiła się w niej na jednej z branżowych imprez. Suknia, choć piękna, miała kilka mankamentów, o których aktorka po latach opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką:

Pamiętam, że była ona o tyle kłopotliwa w zaprezentowaniu, że miała super głęboki dekolt, aż do dolnej części bielizny, i trzeba było w bardzo zdyscyplinowany sposób w tej sukni się poruszać i stać tak, żeby ona się zanadto nie rozchyliła. Ale suknia była naprawdę przepiękna, z delikatnych jedwabi z motywem “dżunglowym”, zielonych, szmaragdowych liści – wyznała Katarzyna przez naszą kamerą.

Zobacz: Polska gwiazda jak Jennifer Lopez! Ona też miała na sobie słynną suknię Versace. Wyglądała równie obłędnie

View this post on Instagram

#JLo w replice sukni #Versace zachwyciła cały świat. ???? Z tej okazji przypominamy, jak w podobnej kreacji wyglądała #KatarzynaSkrzynecka. Dokładnie 15 lat temu prezentowała się prawie tak, jak #JenniferLopez. Lepiej?

A post shared by JastrzabPost.pl ???? (@jastrzabpost.pl) on


Jennifer Lopez w replice sukienki Versace z 2000 roku

Jennifer Lopez w replice sukienki Versace z 2000 roku

Jennifer Lopez w replice sukienki Versace z 2000 roku

Jennifer Lopez w replice sukienki Versace z 2000 roku

Jennifer Lopez w replice sukienki Versace z 2000 roku

Jennifer Lopez w replice sukienki Versace z 2000 roku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×