Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

UPS! Maciej Zakościelny zagalopował się i przypadkiem zdradził nam płeć dziecka! [WIDEO]

Maciej Zakościelny wyjawił płeć dziecka


Maciej Zakościelny wyjawił płeć dziecka?

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka długo nie komentowali plotek o drugiej ciąży i o tym, że ponownie zostaną rodzicami. Para ma już półtorarocznego synka, który jest oczkiem w głowie mamy i taty. Jak się okazało, już niebawem powitają na świecie następną pociechę! Zakościelny cieszy się, że ich rodzina powiększy się o kolejnego malucha, ale nie jest wolny od obaw związanych z rodzicielstwem i wychowywaniem małego człowieka. Wie już, że to nie tylko szczęście, ale również ogromna odpowiedzialność:

Zastanawiam się jak to będzie, bo rola rodzica jest piękna i wspaniała, ale jest też bardzo ciężka, bardzo trudna i wymagająca. Człowiek zapomina o sobie, nie ma swojego życia jak to kiedyś moja mama powiedziała. Teraz już nie będziesz miał swojego życia, oddasz je po prostu swojemu dziecku.Teraz, jak myślę sobie o tym jak jest ciężko, a jak jeszcze będzie- bo to będzie zdwojona siła, to jest to naprawdę zastanawiające i z niecierpliwością patrzę w przód i optymistycznie.

Aktor nieopatrznie w rozmowie z reporterką Jastrząb Post określając nienarodzone jeszcze dziecko słowem „nasz” co mogłoby wskazywać, że para czeka na synka, jednak zaraz potem się poprawił.

Bardzo się cieszymy i czekamy tego dnia, kiedy zobaczymy jak nasz…nasze dziecko będzie wyglądało, czy będzie podobne do tego pierwszego, równie wspaniałe.

A Wy jak uważacie? Aktor zagalopował się przypadkiem i zdradził więcej niż zamierzał? Będzie chłopczyk czy dziewczynka? 😉

TeleKamery 2018: Maciej Zakościelny z ciężarną partnerką. Pokazała imponujących rozmiarów brzuszek

Gwiazdy na otwarciu butiku z rzeczami dla dzieci: Anna Mucha, Marta Żmuda Trzebiatowska, Zosia Ślotała, Maciej Zakościelny, Magdalena Różczka

Plejada gwiazd na gali TeleKamery 2018: Margaret, Maja Ostaszewska, Paulina Sykut, Anna Dereszowska [DUŻO ZDJĘĆ]

Lubisz Maćka Zakościelnego?Komentarzy: 2


Gość | 13 lutego 2018, 11:38

Ale piękna i naturalna para !!! Najważniejsze, że nie latają po ściankach jak durne i wybotoksowane Majdany.


Gość | 13 lutego 2018, 11:32

Bedzie drugi syn widac po brzuchu.


Dodaj komentarz
×