Maciej Zakościelny nigdy nie powiedział tak wiele o swoich dzieciach! Jest ojcem na medal! [WIDEO]

Maciej Zakościelny dzieci

Maciej Zakościelny dzieci

Maciej Zakościelny o wychowywaniu synów

Maciej Zakościelny zagrał w trzeciej części kultowej komedii Kogel Mogel. Na uroczystej premierze filmu udało nam się zamienić z nim kilka słów i przed kamerą opowiedział nam o wychowywaniu swoich synów.

Maciej Zakościelny, jako jeden z najbardziej rozchwytywanych aktorów w Polsce, musi liczyć się z dużym zainteresowaniem mediów. Bardzo często paparazzi podglądają go na rodzinnych spacerach z dziećmi i partnerką Pauliną Wyką. Choć aktor życie prywatne stara się trzymać za zamkniętymi drzwiami swojego domu, dociekliwi znajdą drogę, by zdobyć pewne informacje.

We wtorek Maciej pojawił się na premierze filmu Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3, w którym wcielił się w postać Piotrusia Wolańskiego. Choć w pierwszych dwóch częściach chłopiec był jednym z głównych bohaterów, teraz jego wątek został skrócony do minimum. Aktora jednak nie mogło zabraknąć na imprezie, a nam udało się go wypytać o wychowywanie dzieci. Stanowczo odpowiedział na pytanie, czy rozpieszcza swoich synów, czy jednak w pewnych sytuacjach potrafi powiedzieć dziecku „nie”:

Muszą być ramy. Jeśli nie chcę żeby syn coś robił, bo zagraża to przede wszystkim jego życiu, czy zdrowiu to to jest oczywiste. Albo jeśli nie chcę by używał mojego tableta, czy komputera, to po porostu mówię, ale tłumaczę, dlaczego nie chcę. Nie można siłą, trzeba rozmawiać z dzieckiem, wytłumaczyć, porozmawiać, dać coś w zamian. To jest ciężka praca.

Mamy więc nadzieję, że początkujący ojcowie, wezmą sobie rady Maćka głęboko do serca, a wskaźnik przemocy w rodzinach będzie malał z dnia na dzień.

Katarzyna Skrzynecka nigdy nie była tak kiczowata. W tych ciuchach wygląda jak ofiara mody

Piotruś z „Kogla-Mogla” opływa w niesamowite luksusy! Tak wyglądają wnętrza jego willi! [WIDEO]

Filmowy ślub Macieja Zakościelnego! Piękniejszej panny młodej nie mógł sobie wymarzyć!


Maciej Zakościelny - premiera filmu Kogel Mogel 3

Maciej Zakościelny - premiera filmu Kogel Mogel 3

Paulina Wyka w ciąży i Maciej Zakościelny z synem

Paulina Wyka w ciąży i Maciej Zakościelny z synem

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka z dziećmi na spacerze

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka z dziećmi na spacerze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×