Maciej Musiałowski o swojej metamorfozie. Na potrzeby roli ściął włosy

Maciej Musiałowski

Maciej Musiałowski

Maciej Musiałowski pojawił się na rozdaniu tegorocznych Orłów w nowej odsłonie. Aktor przeszedł sporą metamorfozę. Zdradził nam, dlaczego zdecydował się na taką zmianę. Jak wam się podoba w nowym wydaniu?

Maciej Musiałowski to młody i utalentowany aktor, który jest doskonale znany widzom. Na małym ekranie zadebiutował rolą w serialu Druga szansa, za co uzyskał nominację do Telekamer w kategorii Nadzieja telewizji. Jego talent szybko został dostrzeżony przez branżę. Wielkie uznanie krytyków przyniosła mu rola w filmie Sala Samobójców. Hejter, gdzie wcielił się w postać Tomasz Giemzy. Za udział w produkcji otrzymał nominację do nagrody Orła w kategorii Najlepsza główna rola męska, a także zgarnął nagrodę dla najlepszego aktora w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych na Międzynarodowym Festiwalu Kina Niezależnego Off Camera.

Maciej może się też pochwalić wielkim talentem wokalnym. Już sześć lat temu zdobył Grand Prix na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. A ostatnio zachwycił fanów, wykonując z Julią Wieniawą balladę Zabierz tę miłość, która bije rekordy popularności wśród fanów.

Maciej Musiałowski przeszedł metamorfozę

Wschodząca gwiazda kina od pewnego czasu nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Twórcy zabiegają o to, by pojawił się w ich produkcjach. Nie można się im dziwić, bo podczas pracy daje z siebie wszystko i zdolny jest do największych poświęceń. Na rozdaniu Orłów 2021 pokazał się w zupełnie nowej odsłonie. Do tej pory nosił dłuższe włosy, a na galę przyszedł krótko ostrzyżony. W rozmowie z Jastrząb Post zdradził, dlaczego tak drastycznie zmienił wizerunek:

Absolutnie są to zawodowe sprawy. Wczoraj w nocy realizowaliśmy scenę w której mój bohater przechodzi transformację. Jest to metamorfoza spowodowana zdjęciami do filmu Kryptonim Polska, w którym teraz biorę udział.

Obsada tego filmu robi wrażenie:

Razem z Antkiem Królikowskim, Cezarym Pazurą, Borysem Szycem przede wszystkim, który gra mojego kuzyna. Jutro też jesteśmy na zdjęciach. Grają sami fantastyczni aktorzy i tak samo jest ze wszystkimi twórcami tego filmu.

Jesteście fanami Maćka?


Orły 2021. Pary: Maciej Musiałowski, Vanessa Aleksander

Orły 2021. Pary: Maciej Musiałowski, Vanessa Aleksander

Maciej Musiałowski - Off Camera 2017, finał

Maciej Musiałowski - Off Camera 2017, finał

Maciej Musiałowski - Telekamery 2017

Maciej Musiałowski - Telekamery 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×