Musiałowski przerwał wywiad Kuleszy: „Agata, posłuchaj mnie…”. Nie ukrywał swojego poirytowania [WIDEO]

Agata Kulesza

Agata Kulesza

Maciej Musiałowski przerwał wywiad z Agatą Kuleszą. Gdy aktorka opowiedziała o swojej roli w 25 latach niewinności, jej młodszy kolega z branży wypalił do mikrofonu kilka słów. Był wyraźnie poirytowany. Zobacz zabawne wideo.

Za nami kolejna edycja wręczenia Orłów, czyli najważniejszych nagród w polskiej branży filmowej. Zdecydowanym zwycięzcą tegorocznej gali jest 25 lat niewinności. Film, który opowiada historię niewinnie skazanego Tomasza Komendy, wywołał ogromne emocje nie tylko wśród widzów, ale także gremium, oceniającego zgłoszone propozycje.

Orły 2021 z jedną z najważniejszych nagród opuściła Agata Kulesza. Aktorka otrzymała statuetkę za najlepszą rolę kobiecą. Sposób, w jaki odtworzyła postać matki Komendy, Teresy Klemańskiej, powalił na kolana nawet najbardziej wytrawnych krytyków. Gwiazda tuż po gali udzieliła krótkiego wywiadu reporterce Jastrząb Post, Karolinie Motylewskiej.

Przed naszą kamerą opowiedziała m.in. o spotkaniu z Klemańską. Nie ukrywała, że na początku nie była przekonana do tego pomysłu. Starała się stworzyć obraz matki walczącej o wolność syna na podstawie wywiadów i książki, w której opisała najtrudniejsze lata swojego życia. Ostatecznie jednak Kulesza zdecydowała się na rozmowę w cztery oczy:

Miałam przyjemność się z nią spotkać. Początkowo powiedziałam Jankowi Holubkowi, że może to jest niepotrzebne. Przeczytałam jej książki, wywiady z nią i pomyślałam, że może nie. Ale później, gdy spojrzałam w oczy Tomka i Teresy, to zrozumiałam, że ten ładunek emocjonalny jest bardzo, bardzo duży. Dziękuję Teresie, że opowiedziała mi parę rzeczy, które były intymne w tym przeżywaniu i w takiej samotności w jakiej się znalazła, w tej sytuacji i z czym walczyła. Jestem pełna podziwu dla niej.

Maciej Musiałowski przerwał wywiad z Agatą Kuleszą. Co jej powiedział?

W trakcie rozmowy z Jastrząb Post niespodziewanie wywiad z Agatą przerwał Maciej Musiałowski. Aktor podszedł do koleżanki z planu, gdy ta odpowiadała na pytania dotyczące jej roli w 25 latach niewinności. Wyraźnie poirytowany młody gwiazdor przebierał nogami, nie mogąc się doczekać, aż porwie laureatkę nagrody do tańca:

Agata, posłuchaj mnie. Ty możesz po prostu przestać rozmawiać i się z mną pobawić? – zapytał Maciej.

Aktorka zupełnie nie czuła się zaskoczona i jasno dała do zrozumienia, że dołączy do niego, gdy tylko zakończy rozmowę:

Zaraz.

Całą zabawną sytuację możecie obejrzeć poniżej. Agacie jeszcze raz gratulujemy zasłużonego sukcesu.


Agata Kulesza zdobyła Orła

Agata Kulesza zdobyła Orła

Agata Kulesza zdobyła Orła

Agata Kulesza zdobyła Orła

Agata Kulesza zdobyła Orła

Agata Kulesza zdobyła Orła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×