„M jak miłość” nie dla gwiazd „Klanu” i „Na dobre i na złe”? Powierza i Obuchowicz tłumaczą, dlaczego nie zagrali w hicie TVP

M jak miłość

M jak miłość

Anna Powierza od ponad dwóch dekad gra w telenoweli Klan, tam wciela się rolę Czesi. Bartek Obuchowicz z kolei jest najbardziej znany z roli Tomka w serialu Na dobre i na złe. Nie mieli oni okazji zagrać natomiast w kultowej już produkcji, jaką jest M jak Miłość. Czy kiedykolwiek otrzymali taką propozycję?

Anna Powierza od samego początku gra w najdłużej emitowanej w kraju telenoweli. W Klanie pojawiła się w 1997 roku i od tamtej pory widzowie mogą śledzić losy zabawnej i bardzo rezolutnej Czesi, w którą się wciela. Dzięki tej kreacji stała się bardzo rozpoznawalna, a rola w serialu okazała się prawdziwą furtką do dalszej kariery.

Dzięki udziałowi w serialu karierę aktora rozpoczął także Bartek Obuchowicz. Przez wiele lat grał w serialu Na dobre i na złe. Wcielał się tam w postać Tomka, czyli syna jednego z głównych bohaterów i studenta medycyny. Ta rola zdecydowanie pozwoliła mu rozwinąć skrzydła i przyniosła kolejne propozycje pracy.

Anna Powierza i Bartek Obuchowicz o rolach w M jak Miłość

Obecnie najbardziej popularną wśród widzów telenowelą w kraju jest zdecydowanie M jak Miłość. Serial od ponad dwóch dekad gromadzi przed telewizorami ogromną widownię. W tym czasie obsada mocno się zmieniała, a na planie pojawiło się mnóstwo aktorów. Jak do tej pory nie zagrali w nim jeszcze ani Anna Powierza, ani Bartek Obuchowicz. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post aktorzy zdradzili, czy otrzymali kiedyś propozycję zagrania w M jak Miłość:

Nie miałam. Gram na stałe w Klanie i to jest świetna produkcja, ale ciekawość mnie trochę zżera jak to wygląda u innych, tym bardziej, że czasami pojawiają się u nas osoby z ekipy M jak Miłość. Dźwiękowcy, operatorzy, albo jeszcze ktoś inny z członu, kto przychodzi do nas na zastępstwo i mówi – wy robicie tak, a gdzieś tam robi się to zupełnie inaczej. W związku z tym wejść na chwilę w cudze buty – marzyłabym o tym.

Podobnie jest z Bartoszem Obuchowiczem. Aktor, który grał w serialu Na dobre i na złe, z miłą chęcią spróbowałby swoich sił w M jak Miłość:

Ja jestem z Na dobre i na złe, czyli z drugiego bardzo kultowego serialu. Jestem aktorem i gdzie mi dają pracę, tam ja chętnie ją biorę. Chyba, że mi się nie podoba. Ale na ogół ją biorę, więc jakbym miał dostać pracę w M jak Miłość, to też bym chętnie coś zagrał, szczególnie, że lubię wyzwania, a granie dobrych, przyjemnych postaci jest dla mnie wyzwaniem.

Jesteście fanami M jak Miłość?


Bartosz Obuchowicz – Czarno to widzę…, premiera spektaklu

Bartosz Obuchowicz – Czarno to widzę…, premiera spektaklu

Zawsze warto - Krzywy (Bartosz Obuchowicz)

Zawsze warto - Krzywy (Bartosz Obuchowicz)

Anna Powierza na gali Skrzydła Ekologii

Anna Powierza na gali Skrzydła Ekologii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×